Gündüz Uyuklama

masof

sultan papağanım son 3 gündür filan durduk yere uyuklamaya başladı geceleyin uyumasında sıkıntı yok fakat gün içinde herhangi 1 yerrde uyukluyor uyandırıyorsun fakat 1 dk geçmeden herhangi 1 yerde tekrar uyukluyor yem yemede isteksizliği var bugün çok çok az yem yemiş gün boyu, ama su içiyor elimde yem verdim azına alıp geri bırakıyo azında geveliyo çok isteksiz yem yemede endişenmelimiyim napmalıyım ?... Bağlantı (Link) açıklamasını girin

6 CEVAP

Kusda ishal olma durumu var hattaha olmustur belkide cunku kabariklik var ve halsizlik bi petshopa soyleyin o size ne vereceginizi söyler bendede 12 tane kus var muhabbet

tarcinimm1

ishal sanırsam aspirin verin

tatliymiss

aspirin değil aspur

cansevereda

Üşütmüş gibi bir hali var en yakın zamanda veterinere götürmeye çalışın :(

masof

bugün pazar ama veterineri arayıp rica ettim bakalım izmir dışındaymış izmire gelince arıyacak bakalım

onurhhn

Sağlıksız görünüyor bir veterinere göstermenizi öneririm