Papağan Mı Ördek Mi?

lamiaaslan123

Anket

Papağan
(24 oy)
Ördek
(1 oy)
Toplam (25 oy)

Ev arkadaşımla 2 gündür kavga ediyoruz. Papağan mı ördek mi diye. Evimize bir hayvan olmak istiyoruz. o hayvanın bir kuş türü olmasına karar verdik. Ev arkadaşım ördek ben papağan alalım diyorum. Bir türlü karar veremedik. (Yakında çıldıracağım gibi gözüküyor) Ama kedim(iz) Sakız anne olacak. O yüzden hem Sakız'la hem yavrularıyla iyi geçinebilmesi gerekecek. Şimdiden teşekkürler.

6 CEVAP

cakil19921

Yani ördek küçükken ev ortamı yetecektir büyüdükçe maalesef

lamiaaslan123

Evimiz bahçeli o yüzden sıkıntı olmuyor :)

sewdaozz

Hem ördek hem papağan sahibi olarak kesinlikle papağan diyorum. Ama papağan alırken çok dikkatli olun araştırın. Yavru alın ki size alışması kolay olsun. Birde evde salıkken ortalığı çok pisletiyor. Bunuda söylemeden geçmeyeyim. (: Ördek bahçede kalır. Bahçeye çıktıkça seversiniz. Fakat papağan televizyon karşısında, yemek masasında her anınızda evde yanınızda olacak. Şimdiden hayırlı olsun :)

Ördek çok koku yapıyor ben besledim

mocha06

güzel bakarsanız ördek koku yapmaz bir ördeğim vardı ona çok iyi bakardım boynuna kurdele falan takardım:D çok güel bir evi vardı ve sık sık kendi istedikçe suya giriyordu tamamen bakımla ilgili ama ördek eviniz bahçeli de olsa çok büyüycek eğer onu diğer hayvanlardan korumalı bir yerde bakabilecekseniz büyüyünce elbette neden olmasın ama ben papağanın daha uzun vadeli bir hayvan olduğunu düşünüyorum:)

lamiaaslan123

teşekkürler