Sokak Hayvanları İçin Ücretsiz Mama Desteği İsteyenler

pistan32

Tayfun Demir'i tanıyanlarınız vardır.Tanımayanlarınız için;Her canlının yaşama hakkına saygılı ve canlıların sorumluluğunun biz insanlarda olduğunun bilincinde mükkemmel projelerlede bu bilinci yaymaya çalışan insan gibi insan.Ayrıca ön ayakları kırık bir sincaba protez kol yaptıran dünya üzerindeki ilk ve tek insan.Youtube kanalına göz attıktan sonra bu güzel projeleri yardım ettiği hayvanları gördüğünüzde direkt olarak abone olacağınıza inanıyorum.Her abone daha çok hayvana ulaşmak daha çok hayvana yardım etmek demek.Tayfun Bey Erkapet adlı bir siteyle anlaşma yaptı.Sitenin tanıtımını yapacak.Erkapette isteyen herkese sokak hayvanları için mama bağışı yapacak.Lütfen sizde bu güzel projelere destek verin.Daha fazla kitleye ulaşıp sesimizi daha çok duyuralım.
Tayfun Demir'in youtube kanalı:
https://m.youtube.com/channel/UCO4Ke287_D5mtbhxfMOABuA
Erkapet sitesiyle olan anlaşmasını anlattığı video:
https://m.youtube.com/watch?v=e6JptSOpdws
Erkapet'in linkini açıklamalar kısmında vermiş.

4 CEVAP

pistan32

Güncel

guineapigela

Evet begenerek takip ediyorum ve mama da yolluyorum destek olmaya calisiyorum o videosunu izlememistim ben mutlulukpazarini biliyordum ama simdi hemen bakacagim tessekurler

guineapigela

Cokiyi birsey yapmis bence

pistan32

Çok sevindim takip etmenize ve destek olmanıza.Lütfen herkes bir göz atsın kanala.