Sultan Papağanını Eve İlk Kez Salmak

Pazar günü dediklerine göre yaklaşık 1 yaşında olan bir sultan papağanı sahiplendik. Önceki sahibi 8 ay falan bakmış galiba. Hatta şuan ki kafesi de eski kafesi,kendi kafesini aldığımızda daha rahat olduğunu hissettik. Tellerin arasından elma falan yedi biraz elimizden. Ve kafasını sevmemizi izin veriyor. Acaba eve bırakmalı mıyız bilemedik. Çoğu bir hafta dursun diyor, ama acaba kafeste durmaktan rahatsız olur mu diye de korkuyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum ılk kez bir hayvana bakıyorum.

2 CEVAP

bence 1 hafta dursun eve alışsın incelesin sonra salın eğer hemen salarsanız evi inceleyemediği için herhangi bir yere çarpabilir kuşunuzun resmini görebilirmiyim?? :))

tarcinimm1

biraz dursun ortama alışsın