Mama Karşılığı ?

Nemesisi

Sitede az önce kedi sahiplenmek istedim fakat ulaştığımda bana 2 paket felicia markalı kedi maması karşılığında olabileceğini söyledi bu sitede ücretli ve ya karşılıklı istenebiliyor mu ?

8 CEVAP

onurtemiz

Mama karşılığı isteyebilir. Nasıl ki bir anne 9 ay çocuğu karnında taşıyıp eziyetler çekiyorsa bu da onun gibi bir bedeldir. Al kedi senin olsun fikrine hep karşı çıktım. Mama karşılığı çok elit ve mantıklı bir yaklaşımdır.

Mayis1

Melez olabilir belki ama bakamayacağı için sahiplendirmesi gerekiyordur ve para karşılığı vermeyi doğru bulmamıştır bu yüzden mama karşılığında sahiplendiriyordur. Ama iran kedisi bakmak tatlı göründüğü kadar kolay olmayabilir. Sırf cins olduğu için sahiplenmiyorsunuzdur umarım.

eltarcin

Satsın madem derken? @izmir_pet

Elifinkedileri

Evet satsın madem ne demek böyle birşey olabilir mi?? Bende bir çok canı tedavi ettiriyorum yuvalandırıyorum ve klinik masrafına bağış yapması karşılığında sahiplendirme yapıyorum satmakla bu yapılanlar bir görülemez biz o ücreti kendimize alıp cebimize atmıyoruz veya mamayı kendimize almıyoruz sahiplenecek kişide bunun bilincinde oluyor. Bu kedisini sahiplendirecek kişiyi tanımıyorum belki onunda baktığı başka canlar vardır kediyi zor bir durumdan kurtarmış olabilir evet marka vermesi doğru değil ona katılmıyor olsamda bunu birçok sahiplendirme yapan kişi ve dernekler uygular.

Mayis1

Ücretli istenmiyor ancak barınağa mama bağışı ya da kendisi mama isteyebilir.

Nemesisi

Peki kedisi İran kedisi İran kedileri genelde vermezler böyle şüphelenmelimiyim

Nemesisi

Yok cins olduğu için değil bi süredir bakıyorum Antalya da sadece fakat Antalya merkezde de zor ulaşımım oluyo o yüzden genelde beklemeden sahiplendirildiği için bende ulaşabildiğime ancak yani ayırt etmem tabi yavru daha farklı dır

izmir_pet

mama para istenemez. Cinsse bile ben kesinlikle karsiyim ama gidip satsin madem. Barinak biyeri bagissa anlarim ama karsilik olarak istemesi bana mantikli gelmedi