Yatak

kedime nasıl yatak yapmalıyım yani üstü açık mı olsun kapalı mı?

5 CEVAP

gulinsahim

İkisi de olabilir fakat genelde üstü kapalı olanları tercih ediyorlar. Yapabilirseniz istediğinizde açık, istediğinizde kapalı olacak bir yatak yapın. Böylece ruh hali değişken olan kediler için rahat bir yatak olur.

patkam

üstü kapalı daha iyi olur kendilerini güvende hissederler

pelinakcan

üstü açık olsun kapalı olursa kendini özgür hissedemez ve size bala okur

Genelde kediler kendi istedikleri yerlerde yatarlar yatak çok tercih etmezler yatak alıpta hiç kullanmayan çok kişi gördüm ama bazı kedilerde tam tersi. alırsanız üstü kapalı ideal hem güvende hisseder. bazı yataklar istersen üstü kapalı istersen açık oluyor onlarada bakabilirsin kedin hangisini tercih eder severse onu kullanırsın...

Badems

Kapalı yapmanız daha iyi olur bence. Ama ne kadar yatar bilemem, kafalarına göre hareket ediyorlar. Benim kedimin de yatağı var fakat hergün benimle yatıyor.