Muhabbet Kuşum Uçmuyor.

Burak007

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce petshoptan muhabbet kuşu aldım. Bugün bir salayım dedim ve elimden bıraktım hiç uçamıyor direk yere çakılıyor. Acaba uzun süre kafeste durduğu için mi uçamıyor ve uçması için egzersiz tavsiye edermisiniz.

Teşekkürler

22 CEVAP

izmir_pet

acaba kusunuzda bi degisiklik veya gelisme var mii

minnoskoss_123

Durumu şuan nasıl? Artık uçabiliyor mu?

nao

Yanlış anlamayın amacım kimsenin hatasını yüzüne vurmak değil ya da eleştirmek değil sadece yanlış olduğunu düşündüğüm bir şeyi mümkün olduğunca çok insana anlatıp farkındalık yaratmak.

izmir_pet

tabiki haklisiniz bence de

Burak007

Aynı arkadaşlar kafesin içinde çok rahat haraket ediyor yemini yiyor suyunu içiyor fakat uçamıyor.

izmir_pet

allah allahhh cok uzuldum yaaaa. Bi veterinere goturun bence biseyi varsa. İnsallah sagliklidir

Burak007

bakalım 3 4 gün daha bakıcam düzelme olur İnşallah olmaz ise bir veteriner şart :D