Köpekler Nereye İşemeli !?

Crnrts

Bugün bi komşumla köpeğim İŞİYOR diye tartıştık. Köpek kaka yaptığı zaman bi poşetle almakla yükümlüyüz evet. Ama çişini napalım? Köpek sokak ortasına kaldırıma yada çime bahçeye çişini yapamaz gibi bir yasak varda ben mi bilmiyorum. Bu konuda bi kanun varmış ama ben maddesini falan bulamadım. Bilgisi olan yazabilir mi lütfen. Köpeğim zehirlenmekle tehdit ediliyor. Birdahaki sefere polis çağıracağım. Polisi aradığımda elimde bir belge olsun istiyorum

4 CEVAP

Sahsimuhterem

Zehirlemekle tehdit eden kişinin azına işeyebilseydi iyi olurdu sanıyorum ama köpekler öyle pis yerleri tuvalet olarak kullanmak istemeyedebilir haklı olarak.

kedipatisii

Bu konuda bir fikrim yok ama sanırım özellikle çocukların oyun oynadığı parklar ya da toplu kullanılan yerlerde sıkıntı çıkarıyorlar. Bazı parklarda köpeklere ayrılmış özel alanlar oluyor bilmiyorum sizin oralarda var mı. Ama her çiş içinde oraya gidemiyeceğinize göre bunun sorununu size değil belediyeye bulsun.

CansuKIRLI

Böyle bir şey olabilir mi ya? Sahipsiz köpekler ne yapıyor. onların kakasını da kimse temizlemiyor.. Bu insanlar hepsini zehirliyor mu? Keşke benim karşıma da böyle tipler çıksa!!! keşkeeeeeeee!!!!

srplzngl

@CansuKIRLI
evet, zehirliyorlar.
son gunlerde cok fazla kedi ve kopegin zehirlendigini duydum.
artik gercekten bir sey yapilmasi lazim.