Mia'min Cinsi Ne:)

izmir_pet

7aylik kizimi bebekken manisa spil dagi yakinindan arkadasim vesilesiyle sahiplendim. uzun tuylu sokak kedisi. Kuyrugu ankara kedisininki gibi cok uzun tuylu firca kuyruk(resimde anlasilmadi). Veterinerim tip olarak da huy olarak da degisik bi kedi oldugunu soyledi. Karisik cins dedi. Tekir vs gibi ne cinse benziyor? :)

35 CEVAP

ayse1310

Uzun tüylü Tekir veya norveç orman kedisi melesine benzettim ben.

izmir_pet

Aynen olabilir. Zatrn sokak kedilerinde cinsini tam teshis edemiyoruz:) annesi babasi ve diger akrabalarinizi bilmedigimizden :D tesekkur ederim cevabiniz icin

izmir_pet

@mikaelson oncelikle tsk ederim cevabiniz yorumunuz icin haklisiniz evt. Bu arada yaa benim kedime cok benziyooo. Bende manisadan aldim zaten. Benimkinin kayip erkek kardesi galiba:DD

Elifmuzeyyen

Guluyo sankom ne tatli maşallah:')

Elifmuzeyyen

Sanki*

izmir_pet

@gizemesersoy" cevabiniz ve guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim:)

izmir_pet

@senanurksl" dediginize baktim daa bi baglanti paylastim. Benimkinin aynisi. Renkleri gozleri bile ayni:) evt cidden sizin dediginiz olabilirr. Cok tsm ederimm:))

SenanurKsl

Çünkü benim kedim de main coon( büyük ihtimalle kırma) o yüzden hemen tanıdım :))) bizimkine veteriner demişti

izmir_pet

Ayy zaten sizinki de benimkinin kisa tuylusu. Kiz erkek farki diyelim biz ona:D cidden benziyolar. Ay cidden bende oyle yazicam burda sitede degisiyosa hala:)) cok tesekkur ederim tekrardann. Bu arada benimki de cok istahli ne kadar yese doymuyo massallah. Brnimki disi kg farki olur ve ben sismanliyo diye cok veremiyorum. Suan 3kg dan birsz fazla sanirim:)

izmir_pet

ben de iri cins oldugunu seyden farkettim. Gozleri gormeyen kedimizi eve aldik artik Abisi öldügu icin. Bakiyorum o kedi bayagi sisman ama patileri cok minik. Benimkinin patileri diger kediminkine bakarak kocaman:D

SenanurKsl

Eğer karın kısmında yanlardan fazlalık olmuyosa şişmanlamıyodur aslında bizimki iki katı gelişmesine rağmen gayet normal dedi veteriner.Boyuna uzun çünkü. Hatta 8 9 kilo olur dedi. Bu arada fotolar eski aslında bizimki de baya uzun tüylü göbüşü uzun uzun beyaz tüyleri var kulak arası boyun çevresi vücudu uzun tüylü kuyruğu kocaman pofuduk bişey oldu zaten :D yeni fotlarını atarım bakarsınız . Ne demek bu arada :))

izmir_pet

cok merak ettim takipteyim:)

SenanurKsl

Ayy bu arada pati altında uzun tüyler var demişsiniz , bizikinin de o parmak araları ve yastık çevrelerinden tüyler fışkırıyo :dd

izmir_pet

Aynen oyle evt. Parmak aralarindan tuyler fiskiriyo. Kulagin icinden kulak boyundan uzun tuyler fiskirmis yine:)

SenanurKsl

Hepsi aynı :))