Mia'min Cinsi Ne:)

izmir_pet

7aylik kizimi bebekken manisa spil dagi yakinindan arkadasim vesilesiyle sahiplendim. uzun tuylu sokak kedisi. Kuyrugu ankara kedisininki gibi cok uzun tuylu firca kuyruk(resimde anlasilmadi). Veterinerim tip olarak da huy olarak da degisik bi kedi oldugunu soyledi. Karisik cins dedi. Tekir vs gibi ne cinse benziyor? :)

35 CEVAP

mayacat

Tekir kirmasi bir kediye benziyor hangi kedi cikaramadim ama cok minnos bir karisim olmus

Dilo80

Cinsi ne olursa olsun da ama çok tatlı ya

izmir_pet

cok tesekkur ederim sizinki de cok tatli sirin. Gercekten tam pamuk prenses:)

Alicveben

soke olabilir

gizemesersoy

norveç orman kedisi gibi çok güzel uzun tüylü, tüyü kadar ömrü olsun :)

SenanurKsl

Maine coon kırması olabilir mi acaba? Çok tatlı maşallah :))

SenanurKsl

Bi de en iri kedi cinsidir bizimki 5 aylık 3.5 kilo daha neresine büyüycek bilmiyorum :D

ayse1310

Şimdi ben de bir baktım merak edip cidden maine coon ve tekir birleşimi olabilir gibi geldi bana :)

izmir_pet

Yaaa cok tesekkur ederizzz:))) sizin oglunuz da her zaman soyluyorum masallah cok yakisikli, asil :) bu arada cok guzel gorunuyorsunuz oglunuzla cok yakismissinizz:)

Marocan123

Uzun tüylü tekire benziyor şirin bi kediniz var

izmir_pet

cok tesekkur ederimm yaramaz oldugundan guzel cekemedim resmi. Hatta yerlerde bile topraklar var saksiya girmis:)

izmir_pet

bende tekir kirmasina benzetiyorum ama uzun tuylu oldugundan cok dikkat cekiyo. Siyah ankara kedisi gibi:) cok tesekkur ediyorum herkese

izmir_pet

soke hic duymamistim simdi baktim internette renkleri desenleri cok benziyo. Sadece ayninin tuylusu:) patilrinde parmak aralarindan uzun tuyler fiskiriyo, kulaklarinin uzerinde bikac uzun tuy var falan. Vahsi gibi duruyo:)

izmir_pet

bu arada benimki korktugunda veya yabanci birini gordugunde veya sinirlendiginde cocu seyde kulaklarini geri yatiriyo. Veteriner sasirdi kopekler yapar bunu ya dedi sizin kedi yapiyo dedi. Sizinkiler yapiyo mu o sekilde? Bana normal geliyo da..

mikaelson

Kahverengi tekire benziyo. Benim minnoşumda kulaklarını geri yatırıyor :)