Mia'min Cinsi Ne:)

izmir_pet

7aylik kizimi bebekken manisa spil dagi yakinindan arkadasim vesilesiyle sahiplendim. uzun tuylu sokak kedisi. Kuyrugu ankara kedisininki gibi cok uzun tuylu firca kuyruk(resimde anlasilmadi). Veterinerim tip olarak da huy olarak da degisik bi kedi oldugunu soyledi. Karisik cins dedi. Tekir vs gibi ne cinse benziyor? :)

35 CEVAP

izmir_pet

valla benimde aklima yatti. Tmm ondan diyelim artik. Cok tesekkur ediyorum ayri ayri herkese:))

kedigibiyiz

Güzel prenses Mia

kedigibiyiz

Yerim onuu tatlı bebek :)

izmir_pet

@elifmuzeyyen" cok tesekkur ederimm:) eski bi soruydu zaten, gulmuyo cok sinirli orda :D yuzume ziplamaya hazirlaniyodu ordaa:)