Kedim Ben Yemek Yerken Mutfak Masasına Cikiyor

Minnakpatipuki

1+1 evde kalıyorum. Haliyle mutfak tezgahı ve oturduğum kanepe aynı odada. Aynı zamanda bu odada yemek te yiyorum. Fakat kedim her yemek yiyecegim zaman mutfak masasına çıkıyor indiriyorum tekrar çıkıyor inanın 30 kere indirsem tekrar cikiyor. Birde hırsla çıkıyor indirdim diye daha çok merak ediyor galiba. Kafasını yemeğe sokmadan koklamasina izin veriyorum bazen ama yinede merakı gitmiyor. Bende başka odaya koyup kapiyi kapatıyorum 15 dakikada hızlı hızlı yemeğimi yiyip kapısını açıyorum. Ağlamıyor sakince odada bekliyor ama böyle olmaz odaya kapatmaktan başka uyguladığınız yöntem varsa paylaşırmısınız?

43 CEVAP

Minnakpatipuki

Hiç olmazsa bezleyebiliyosun cirmalamiyoda

Minnakpatipuki

Ares07 bende hosuna gitmez diye koklatiyorum ama hosuna gidiyor şimdiye kadar yemediği mercimek çorbası var sadece kac yemek doktum oyle yemeye basladi diye yavru ama esnaf göbeği var kedide veterineri bile koca göbek diyerek seviyo :D platform almadim çünkü koltuk pencereye sıfır yani üzerine çıkınca istediği gibi yatıp dışarıya bakabilir önünde minik bir balkon var o yüzden görüş alanı kısıtlanıyor biraz ilgisini çekmiyor sanirim.

Minnakpatipuki

Ben pc de yazı yazarken parmaklarımı dişlemeye çalışıyor klavyeye oturmaktan daha eğlenceli sanirim :) ders çalışmakta çok zor çünkü yazı yazarken oynayan kalemi tutmaya çalışıyor bazen kitaba yatıp uyuyor değişik deli bisey

Minnakpatipuki

Baya caydırıcı demekki nasıl kiziyosunuz mesela garip bi soru belki ama :D kızma stilimde mi sorun var acaba ben yüksek sesle hayır puki diyip yere indiriyorum

izmir_pet

ah ah kediler oyle canlilar ki onlar ev sahibi biz misafir. Onlar bizi yonetiyo :D

izmir_pet

Yalniz farkli misafir bi kediye yapmostim beni cok gormuyo. Cok yaramazlik yapiyodu diye sakasina. Cok agir tepki verdi. Boylee bi kabardi kocaman oldu ve agie agir adimlarla bama dogru geliyo. Kedide yabamci saldirir belki urktum. Dikkat edin :) aaaaa diye bagirmanizi da tavsiye ederim acidigini saniyo benimki birakiyo onuda deneyebilirsiniz :)

Minnakpatipuki

Benim bacağıma da tırmanıyor özellikle ayakta makyaj yaparken. Bacagimin heryeri çizik çizik tırnak izi. Ah keşke benim kedim de uslu olsa biraz yavru olduğu icin böyle yaramaz sanirim büyüyünce durulur umarım :D

Minnakpatipuki

O da ayrı bi şey veterinere haftada bir aşı icin gittiğimde kestiriyordum çokta rahat ediyordum cidden. Geçen gittiğimde klinikte farklı bir veteriner yaptı aşıyı ve tırnaklarını kesmek istemedi neymiş hep kesilirse tırnak yapısı bozulurmuş benim bacak yapım nolcak diyemedim tabi :D cok sık mi oluyor bilmiyorum ama uzamis oluyor 2 haftada. kendim kedi tırnak makası alcam bidahaki gittiğimde kescem :) kesmeyi biliyorum veteriner anlattı bende kesmiştim bir kere :)

Minnakpatipuki

Bence de bir haftada uzuyor maksimum 2 hafta dayanabiliyorum. O da dediginiz gibi ucundan minicik kesilebildigi icin hemen sivrilip uzuyor sanirim

Minnakpatipuki

Ahah aynen el bileklerimde benimde çizik var krem sürüyorum hep hızlı iyilessin diye :D

Minnakpatipuki

Ben de yeni duzenlemeye calisiyorum evi ihtiyac listesi yaptım hergun yenisi ekleniyo hergun yeni bisey öğreniyorum çünkü .bende hakkindan gelmeye çalışıyorum büyüyene kadar cekcez yaramazliklarini :)

Minnakpatipuki

Aynen o zahmetli zaten yoksa hiç zoru yok çocuk gibiler aynı emek vermek gerekiyor birazcık :))

izmir_pet

:))