Soru Soruyoruz Ama Cevap Vermeyi Bilmiyoruz!

Bulut18

Arkadaşlar burası o kadar muazzam bir platformki, herkes SORULAR soruyor, herkes tecrübelerini paylaşıyor, yani çok ama çok güzel bir yer. Ben bir aydır kedi besliyorum bir çok şeyi öğrendim bir çok bilgi edindim veya ben de daha önceki tecrübelerime paylaştım kısacası gerçekten kıymetini bilene çok güzel bir yer fakat lütfen cevap verirken daha düzgün cevaplar verelim. Herkes düşüncelerini paylaşmakta özgür herkes istediği şeyi söyleyebilir düşüncelerini paylaşabilir ama birbirine hakaret etmek derecesinde yorum yapmak, veya kötü şeyler söylemek, veya karşı tarafı suçlayacak şekilde konuşmak hiç doğru bir davranış değil. Ben bunu burda söylerken bir site sahibi olarak filan konuşmuyorum bak şimdi bunu söyleyenler doğru sadece bir başlık altında yapılan karşılıklı yorumlar arasında üzülen biri olarak konuşuyorum. Herkes düşüncelerini paylaşsın, herkes fikrini paylaşsın, ama kimse kimseye üstün olarak konuşmasın hakaret ederek konuşmasın kötü anlamda konuşmasın bu sadece burada bir kullanıcı olarak ricamdır. Hepinize sevgilerimi gönderiyorum

8 CEVAP

kedipatisii

Size katılıyorum. Herkes Burda arkadaşı, evladı yerine koyduğu bir canlı için çabalıyor. Sırf bu iyi kalplilik bile karşı tarafa saygı duymak için yeterli. Bir canlıyı sokaktan kurtarmak, ona ev açmak kadar kaç tane iyilik var ki? Yeri gelip hata yapanda olmuştur aramızda, ama kesinlikle burda bulunan hiç bir insan bunu isteyerek yapmamıştır. İhmal olabilir evet, önceden düşünülebilirdi ama hatasız insanda olmaz, annede olmaz babada olmaz. İnsanları biraz olduğu gibi, hatalarıyla kabul etmek lazım. Burda kimse ne kural koyucu ne de bilir kişi değil.

satinalmayin

Kesinlikle katılıyorum ukalalığı cevap zannetmemek lazım ukalaca kınar şekilde küçümser şekilde cevap yazılıyor sonra karşı taraftan güzel uslup bekleniyor şahsen benim sabrım sınırlı lütfen saygısızca cevap yazıcak olan yazmasın seviye düşmesin ,seviyeyi düşürmeye kimsenin hakkı yok.

satinalmayin

Kimse kimsenin fikrini savını kabul etmeye mecbur değil kendi fikrinde olmayanı küçümsemek terbiyesizliktir.

Bulut18

İsmim Zeynep bu arada, gerçekten cevap veren sizlere çok çok teşekkür ediyorum o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki düşüncelerimi ve duygularımı tercüman olmuşsunuz aynı şeyleri düşündüğümüzü duyunca çok sevindim gerçekten hepinize çok çok teşekkür ediyorum umarım herkes sizler bizler gibi düşünürler ... hepimiz insanız lütfen... yanıtlar için teşekkürlerr...

izmir_pet

"Kedipatisi" onceden bi surtusmemiz oldu evet ama gercekten takdir ediyorum ki ondan sonra birsey olmamis gibi konusabildik zaten. Burdaki konusmaniz gercekten o kadar dogru ve yerinde olmus. Tabiki yanlis anlamayin kimsenin takdirine ihtiyaciniz yok:) ama gercekten burda cok dogru anlatmissiniz

izmir_pet

bu arada "bulut" ismini vermek istemiyorum biri daha ayni sizin anlattiginizi anlatmaya calismisti bende ona destek olmustum hakli gormustum ayno fikirdeydim ve o kadar cok tepki aldik ki:) bence gayet haklisiniz aynen oyle katiliyorum size. Kimse kimseden ustun dgl zaten. Tabiki tecrubelerimizi paylasalim dogru yanlis belirtelim ama saygi cercevesinden cikmayalim ve kirici sozler kullanmayalim

Miyav01

Bulut18, Zeynep hanım, ne kadar güzel bir başlık açmışsınız sonuna kadar katılıyorum. Herkes herkese düşüncesini doğrusunu yanlışını söyler ama kötü şekilde veya emri vakit veya sahibi gibi bencilce değil. Çok doğru bir başlık, katılıyorum..

Bulut18

Sevgiler herkese..