Kedim Mamasini Degistirdigimden Beri Daha Çok Su İçiyor?

Minnakpatipuki

2 aylık kedim mamasını değiştirdiğimden beri daha fazla su içiyor. Bu mamanın kötü olduğunu gösterir mi? Yada kötü bisey mi su içmesinin artmasi . (Prochoice kullanıyorum)

31 CEVAP

kedipatisii

Ama sanabellenin yemesi daha kolay. Brit care çok sert gibi geldi bana.

izmir_pet

Cok sukur benimki ne versem ucuz pahali tahilli tahilsiz asla secmez. O konuda sorunum yok:)

Minnakpatipuki

Bakalım bizim oglan seçici mi gorcez :D

izmir_pet

insallah dgldir. Ve mamanin guzel iyi olduguna inaniyorsaniz biraz mecbur etmek gerekir eger alerji yapmiyorsa zarari olmassa. Genelde kotu mamalar bagimlilik yaptigindan iyisini yemek istememe cok oluyo. Eskinin icine azicik yeniden katip, kademe kademe yeni mama miktarini artirmak gerek :)

Minnakpatipuki

Bende öyle yapmayı düşünüyorum keskin bir geçiş yapmadan karıştıra karıştıra :) yemek seçme huyu yok valla ne yersem salçalanıyo mama da seçmesin bi zahmet :D

izmir_pet

ben bisey dedem yalan olur bu mamayi bilmiyorum ama sanki o fiyata baska mamalar oneriyorlardi yanlis hatirlamiyorsam. Mama kokarsa agiz kokusu yapar ister istemez o normaldir baska bi sorun yoksa. Ve tahil orani azsa diskisi da kokar ister istemez. Arkadaslar yazarlar bilgi verirler daha net olarak ama degistirseniz iyi olabilir saniyorum. Bakalim ne dicekler:)

izmir_pet

genelde butceniz yetiyorsa matisse brit care falan oneriyolar orta halli veya profine

Minnakpatipuki

Tamam teşekkür ederim cevabın icin :)

Minnakpatipuki

Bir bakayım fiyatlarına hemen :)

Minnakpatipuki

Onu da gözlemledim ya böyle iştahla yemiyor mesela. Yiyor yine ac kalmıyor ama zorunluluktan yiyormuş gibi sanki

Minnakpatipuki

Doğru söylüyorsunuz ya bir kez whiskas almıştım deli gibi yemişti ve normalde yiyeceginden fazla yemesine rağmen daha da istemisti

Minnakpatipuki

Bu önerdikleriniz içerik acısından aynı mi

İçindeki bazi maddelerden ola bilir

kedipatisii

Umarim sever :) içinde az da olsa yağ olduğu için sevebilme oranları yüksek. Alırsanız severse bilgilendirirsiniz merak ettim sevip sevmiyeceğini :) eğer sevmezse sizinki benimkinden beter seçici çıkacak :D

Minnakpatipuki

Aa iyi o zaman cunku yeni yeni alisiyor kuru mamaya sert olmaması daha iyi . Britcare sanabele e göre biraz daha pahalı o yüzden ilk bi sanabelle i deniyim dedim bende :D