Kedim Mamasini Degistirdigimden Beri Daha Çok Su İçiyor?

Minnakpatipuki

2 aylık kedim mamasını değiştirdiğimden beri daha fazla su içiyor. Bu mamanın kötü olduğunu gösterir mi? Yada kötü bisey mi su içmesinin artmasi . (Prochoice kullanıyorum)

31 CEVAP

ugurkoker

malum uzun zamandır mama sorunsalımız vardı.Orijen-Acana-TOW-ACANA derken kedi gelişimi geri kalınca veteriner önerisiyle ROYAL CANİN PEDİATRİK mama başladık.Evet iştahla yiyor ama çok su içmeye başladı.Var mı bu mama hakkında bilgisi olan?