Yardım

lodoss

Merhaba ben oturduğum sitedeki kedileri besliyorum fakat sitenin görevlisi beni beslemeye devam edersem tüm kedileri toplamakla tehdit ediyor daha öncede beslediğim kedinin 3 yavrusunu henüz yeni doğmuşken sırf buraya alışmasınlar diye anneyi emen yavruları ikinci haftasından toplayıp götürdü annesi günlerce onları aradı burda sorduğumuzda da bir yere saldım dedi bu havada henüz tek başlarına yaşayamayacakken ölüme terk etti onları ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

eylemcaliskan

http://www.haykonfed.org/2017/11/22/16-site-apartman-kurum-bahceleri-hayvanlarin-yasam-ortamidir/ Lütfen gönderdiğim linke bir göz atın. Burada gerekli bilgiler mevcut. Umarım yardımcı olabilmişimdir

lodoss

teşekkür ederim deneyeceğim.

eylemcaliskan

Merhaba. Oturduğunuz yerin belediyesinden hayvanları beslemeye dair izin ve destek yazısı gibi bir şey talep edebilirsiniz. İşe yarayacağını umuyorum. İşe yaramazsa da gerekli mercilere şikayette bulunacağınızı söyleyebilirsiniz. Aklıma başka bir çözüm yolu gelmedi maalesef