Sokak Kedileri İçin Uygun Fiyatlı Mama Nedir?

Avifors

Dışarıdaki kedileri besliyoruz ancak fiyatı şu anki mamamızdan daha uygun, besleyici bir mama bulmak istiyoruz. Sokak kedileri için hangisini tavsiye edersiniz?

36 CEVAP

Telefon nasıl şaşırdım'ı yaşadım yaptı anlamadım... Şuan çok şaşırdım olacaktı orası

izmir_pet

Kac ayri petshopla gorustum+ kac ayri veteeinere sordum inanamayip+ internetten de uzun uzun belki haftalarca hergun arastirdim. Bonaciboyu unutmusum o gruptaymis ama mito micho kulaktan duyma dgl. Kesimlikle dogru. Bi ikibyil ssglikliysa belki 3.yil allah korusun hastalanicak. Bilmeden insanlari yanlis yonlendirneyleim lutfen rica ediyorum. Hepsini gectim sadece tuzu fazla oldugunu farzetsek o bile yenmemesi icin en buyuk sebep

Sedanurdrl

ben sokaktaki kedileri pro choice kedi mamasıyla besliyorum orta seviyede bir mama .. sokaktaki 6 bebeğimde bayılarak yiyor :) bide köpecik var :)

Ecerana

izmir_pet beni aydınlattığınız içim teşekkür ederim bonocibo mama için iyi deyende var kötü diyende ama bnce bonocibo da bağımlılık yapan bir mama olabilir çünkü Bi tanıdığım yaklaşık 50-100 kediye bakıyor ve hepsi sadece bonocibo yiyor başka marka yemiyorlarmış Bi kaç kişi daha böyle sokak hayvanlarına bakıyor ordaki kediler de öyle bonocibo yiyor bn kedim de bile bonocibo dan başka mamaya zor geçtim eski ile yeni mamayı karıştırmama rağmen iki gün yememek için inat etti ama en sonunda mama geçişi yapabildim ama gene de neden bilmiyorum bonocibo bana o kadar kötü bir mama gibi gelmiyor ucuz mama arasında üst sırada bence en azından market mamalarından iyi olduğunu düşünüyorum ama metro da aro var ona da iyi diyorlar hatta şuan aro kedi kumlarında ve mamalarında %50 indirim varmış

Avifors

Teşekkür ederim cevaplar için, anladığım kadarıyla sokak kedileri için uygun fiyatlı mama enjoy şu an.

izmir_pet

emin dglim ama bizim mamacimiz em temiz icerrkli sokaktakilere enjoy diyo. Bende cok ayrintili bisey goremedim. İdare eder saniyorum

Şuanki mamanız nedir, ona göre önerebilirim

Avifors

N&d ve proplan kullanıyoruz

Duygunur

Enjoy hakkında ne düşünüyosunuz sokak kedileri için?

Avifors

Bonacibo iyi gibi duruyor, yetişkin maması olarak alacağız. Tavsiyeniz için teşekkürler

Avifors

Fiyatlara baktım da, Micho ve Mito nasıl mamalardır acaba sokak kedileri için bilgisi olan var mı?

mimimomo

evet, micho ve mito yetiskin kediler icin olmasi lazim. bonacibo yavru, hatta hamile + emziren kediler icin de uygun diye yorumlar okudum burada. anne ve yenidogan olarak, herkesin ortak kullanabilecegi diye farketmistim, yoksa icerik falan benim de pek aklimda kalmiyor : ))

funda1923

Ben yıllardır micho veririm bahçede ki kedim sapasağlam duruyor :) 5 ya da 6 yaşında

izmir_pet

bonacibo da kedilerin tuketmemeleri gereken mamalar arasinda, oncelikle bunu belirtiyim. Ama fiyatina gore tabiki cok bisey beklemiuoruz. En azindan sunu soyleyebilirim sokak kedilerine ucuz mama alabildigimiz icin ben enjoy oneriyorum ama burda bonacibo gordum o da olabilir dedim. Ayni firma olabilir orasini cok arastirmadim yalan soyleyemem:) sadece tuz orani mito michodan az. Ama ne kadar az orasini bilmiuorum oranlarla yazilmiyo malesef kii. Ve bagimlilik yapici madde yok saniuorum. En azindan bu bilgiye ulasamadim. Bagirsam parcalayn bir madde de gormedim. Bir tek sebepten o da tavsiye edilmiyordu suan hatirlamiuorum ama sokaktakiler icin idare edebilir:)

izmir_pet

ozellikle belirttim sokaktakiler icin diye. Tabiki onlari ayiramam asla bende sokaktan sahiplendim. Ama sayilarina yetisemedigimizden onlara iyilerini malesef ki alamiyoruz:(