Sahiplendirme Karşılığı Cins Kedi?

Alicveben

Arkadaşımla sahiplendirme ilanlarına bakarken iki sincap sahiplendirme ilanI gördük 2 sincabını evcil papağan yada cins bir kedi karşılığı verecegini yazıyordu. Bu yasak mı? Şikayet etmem gerekiyormu. Şu an ilanı göremedim başkası şikayet etmiş olabilir

7 CEVAP

Alicveben

Malesif :(

guineapigela

Sonunda buda çıktı..

eylemcaliskan

Hayvanları takas etmeye de mi başlamışlar? Bir de özellikle cins kedi diye belirtmiş, satacak muhtemelen. İnsanlara karşı olan umudum gitgide azalıyor

Alicveben

benimde..

İlanı bu sitede mi gördünüz? Benim tedavisi bittikten sonra acilen sahiplendirilmesi gereken bir yavru köpek için açtığım ilanı sebepsizce silen sitenin bunu silmemesi akla mantığa uymayan bir şey olurdu çünkü. Ayrıca gerçekten şok oldum. Bu vicdansızlığın kaçıncı evresi acaba.

Alicveben

bu sitede gördüm malesif...

Alicveben

ücretli evcil hayvan satışını sadece parayla sandılar sanırsam