Bir Proje İçin Fikirlerinize İhtiyacim Var!

Fbt90

Hatay iskenderun çevresinde sokak hayvanları adına farkındalık olusturmak için okulla yaptığımız bir iyilik projesi vardır.Bu projede amaç şehrin belirli yerlerine kedi ve köpek kulubeleri yaptırmak battaniye ve mama yardımlarında bulunmaktır.Bu amaçları gerçekleştirmek için bize yardımcı olabilecek bildiğiniz kurum veya kişiler var mı ya da başka fikirleri olan her türlü yardıma açığız.

3 CEVAP

edasukur

Aklıma sadece belediye geldi şu an. Bir görüşüp danışın bence.

Minnakpatipuki

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/23584-adore-mobilya-ucretsiz-kedi-evi
Bir arkadaş bir kaç gün önce böyle bir haber paylaşmıştı. Belki firmayla iletişime geçerseniz size yardımcı olabilirler

gizemesersoy

Merhaba lütfen meydan mahallesini ihmal etmeyin çok kotu bir yer 1yıl yaşadım. Facebook'tan İskenderun hayvan sahiplendirme grubundan destek isteyebilirsiniz. Çok güzel çalışan insanlar var orada bir kedi sahiplendirdim oradan