Petlebi Acilenn Düzeltilsin!!

Anonymus813797

Dün saat 14:30 gibi bir soru yayımlamıştım. Köpeğimin su içmemesiyle alakalı. İçeriğinde sakıncalı hiçbirşey yoktu. Büyük ihtimalle biri durduk yere şikayet etti, kıskandı vesaire vesaire... Petlebi artık sisteme göre hareket etmeden sorunu araştırıp ona göre silsin. Yeter bu kaçıncı sorumun silinişi. Böyle güzel bir platformda bu gibi bir soruna önlem alınmaması aşırı kötü!

3 CEVAP

Dediğinize kesinlikle katılıyorum benim de ilanım silindi ama petlebiye mesaj atmama rağmen ciddiye almadılar.. Bence siz de ulaşır ve sorununuzu dile getirirseniz belki bu durumdan tek bir kişinin şikayetçi olmadığını görür ve dikkate alırlar..

Anonymus813797

İnşallah

Feronia

Zamanla alışırsınız. Yapacak bir şey yok maalesef.