Uygun Fiyata Güvenilir Ve Taze Malzemeler

Feronia

Bu soruyu sorma amacım benim ve evde hayvanına yemek hazırlayan arkadaşlarımızın birbirine fikir vermesi.

Son zamanlarda uygun fiyata malzeme bulmak çok zorlaştı, özellikle güvenilir malzeme. Eğer bildiğiniz bir yer varsa söylerseniz sevinirim. Özellikle tavşan, ördek, domuz, bıldırcın vb. sık bulunmayan et türleri satan yerler.

Benim Pendik'te önereceğim bir yer: Pendik Ciğercisi. Uzun zamandır oradan alışveriş yapıyorum. İçerideki o kadar sakatata rağmen diğer sakatatçılar gibi kötü bir koku yok ve hiç zam yapmıyor ürünlerinde. Bir diğer yer ise Metro. Çeşitli şeyler çok kolay bulunuyor ve fiyatları uygun.

2 CEVAP

Musege

Ankara - İvedik caddesinde Demet Ciğercisi var. Önceden birkaç sakadatcı denedim ama gözüme en temiz burası göründü. Diğerleri tavuk ciğer ve yüreği birlikte verirken burası ayrıca ayırıp da veriyor isteyince. Fiyatları da makul. Daha dün 1 kilo yürek yarım kilo ciğer aldım 11 lira verdim. Adres vermeyim google'da yazınca direkt çıkıyor yeri.

Tavşan, ördek vs hiç araştırmışlığım yok. Tavuk fiyatları bile aldı başını yürüdü o yüzden hiç bakma ihtiyacı duymadım.

aleyn

file marketlerde bıldırcın, ördek, hindi ve ayrıca hindi boynu var.