Mrh Arkadaslar Hatay Merkezde Kısırlastıma Operasyonu Cok Uygun Yapan Bir Veteniner

cakil19921

Ben sürekli veteniner im kendisi ben dişi kedimi 300 TL yaptırdım bugun kedi sahiplenmek isteyen biri bana kısırlastıma fiyatını sordu benimkini uygun buldugum için İskenderun da 550 erkek 650 dişi imiş heryere sormus ben kendi veteniner ime sordum erkek kedileri 200 TL yapıyormuş hatta bazen 150 bile yaptığı oluyormuş benim veteniner im devlet memuru ek iş olarak yapıyor bos zamanlarında iletiyor aksam saat 5 bucuk acıyor yani sahsen benim durumun yok 600 verecek kadar 300 bile zorla verdik ve hiçbir sorunla karsılasmadım hatta fakültede dahi 300 TL amalyat birde ilaclar sizden alıp getiriyorsunuz oda var neden bu kadar abartılı fiyatlar anlamıyorum

9 CEVAP

cakil19921

Yok ben kısorlastırdım bir ay oldu 300 TL lakin benden kedi sahiplenecek birinin b1 bucuk yasındaki erkek kedisini kısırlastırıcakmıs ben kedi veteniner ime sormam istedi veteniner im 200 TL dedi 150 yapabiliyoruz dedi

cakil19921

Bende sok oldum yanı erkek kedi 250 TL olsa bile ucuz kalıyor ve adam cok iyi bana sureli indirim yapıyor yani ben iste konustugum kişiyle konustum o iç dıs 120 vermiş ben ise 50 TL verdim

cakil19921

Tabiki luks yerleri anlıyorum test yaparak ona gore amalyat yapan veteniner lerim lakin sahsen benim babam sadece emeklisi var ve biz 6 kisiyi annca yetisiyor annemde calısıyor yani anlıcagınız ben 600 TL veremem anca yetişiyoruz zaten berki içinizden o kadar fiyata yapılırmı diyen kişilere soluyorum sadece mecburiyetten ama son derece iyiydi

gizemesersoy

İskenderunda bir yıl yaşadım kedimi orada kısırlaştırdım geçen sene erkek 200tl. Lady veteriner Ayhan beyde. Dişi kedisini kısırlaştıracakmış birisi her yer 600 demişti yine Ayhan bey 500dedi ben arayınca önceden tanıdığı için en iyi fiyatı o verdi. Şimdi siz dişi mi erkek mi kısırlaştıracaksınız anlamadım ben.

cakil19921

ama suan sordugu heryere 550 650 TL arası fiyat biçiyormus onu soylemek istedim

gizemesersoy

ha yanlış anlamışım afedersiniz.

cakil19921

Onemli degil yani bu kadara uygun yapılan bir sey varsa neden obur veteniner ler pahalı

gizemesersoy

ben ayhan beye sorduğumda yeni cihaz geldi kısırlaştırma operasyonları için. epey pahalı dedi. tabi bilemiyorum ne derece doğru. vicdanlarına kaldık resmen..

cakil19921

Ben amalyat girdim lakin o kadar abartılacak bir işlem yok