Mrh Hayvan Sahiplendiren Kişilerin Cogu Yavruların 1 Bucuk 2Ay Arası İstiyor

cakil19921

Ben ne zaman sahiplenmek için kim arasa kediyi büyük buluyor 3 aylık bir kedim var ama iste size cok alısmıstır biz 2 ay civari en cok kedi istiyoruz bunun amacı ne lutfen birileri bana acıklasın

8 CEVAP

gizemesersoy

Ben de hep yavru istedim ama kedim beni buldu, yetiskindi. Bir bağ kuruldu aramızda sahibinin attığını öğrendim ve aldım. Zorlandık açıkçası çok korkak ve saldırgandı. Zamanla 10saniyeligine kucağıma gelmeye başladı birkaç günde bir hemen korkar kacardı. Bunu mucize sandım. Şimdi nerdeyse her gün gelir kucağıma sevdirir uyur. Bunun için kisirlastirdiktan sonra 1yil geçmesi gerekti. Ama yavru bir kedi büyütmek kadar hayal kırıklığı yaşamış korkak bir kedinin yaralarını sarmak da güzel. Yavru kedi isteyenlerin bilmesini isterim.

ayse1310

Bencillik.

melikealgin

Bende küçük sahiplendim ama annesi ölmüştü malesef alan kişi de kimseyi bulamazsa sokağa bırakcaktı.Bizim yolumuz oyle kesişmişti fotosunu gorur gormez aşık olmuştum :) ille de 1 aylık olsun demedim ama o bencillik

izmir_pet

amac zaten tabiki cok seviyoruz o ayri ama onceligimiz bi yavruyu kurtarmak. Eziyet etmek dgl. Annesi olenler tek kalanlar veya kaybolanlar zaten biri sahiplenmese yasayamaz. Cok guzel bisey yapmissiniz siz:)

Arzuhaday

Ben 5 aylık aldım. Eve gelene kadar yaşına bakmadım bile.:D

Ares07

Merhaba, ben de 3 aylık diye sahiplenmeye gittiğimde neredeyse 5 aylık olduğunu öğrendim. Kedimi sahipleneli 3.5 ay oldu. Daha yeni kucağıma gelip uyuyor kısa süre. Uzun süre sadece başını çok az sevdirdi. Sürekli tıslıyordu. Hatta korkup deli gibi koşturuyordu. Ama yine de bazen bu şekilde olmasına seviniyorum. 1.5 aylıkken sahiplenip kedisi ölen de çok tanıdığım var. Erken sahiplenmenin avantajları ve dezavantajları var ayrı ayrı bence de. Belki bunu anlatabilirsiniz

izmir_pet

bilicsizlik aslinda bisey dgl baska. Hyr o yavru once annesinden sutten ayrilsin. Ama kendine alismicak sanip daha kucuk istiyolar ve bencillik. En az dolu dolu 2ay olmasi lazim

izmir_pet

ben onceki kedimi burdan sahiplenmistim. Hep vicdan azabi cektim yaa annesinden ayirdim diye. Ama ben almasam o yavrular sokaklarda ne yapcaklardi, o da var. 2ayliktan fazlaydi biraz yinede cok uzuldum. Bu insanlar daha 1bucuk aylik bebege ve annesine nasil kiyabiliyor anlamiyorum