Mrh Hayvan Sahiplenen Kişilerin Cogu Yavruların 1 Bucuk 2Ay Arası İstiyor

cakil19921

Ben ne zaman sahiplenmek için kim arasa kediyi büyük buluyor 3 aylık bir kedim var ama iste size cok alısmıstır biz 2 ay civari en cok kedi istiyoruz bunun amacı ne lutfen birileri bana acıklasın

1 CEVAP

Bgisan

Bence küçükleri daha şirin buluyorlar tamamen görsel. Yoksa başka ne nedeni olabilir ki? Halbuki kaç yaşında olursa olsun sevgi alan pet herkesi sever. Hayvanlar daha çok Kadir kıymet biliyor.