Kuşlara İlgisizlik İstemiyoruz.ve Onları Da Kedi Köpek Kadar Yarışlarda Görmek İstiyoruz

Pusputlu

Anket

Kesinlikle haklısın
(24 oy)
Haklı değilsin
(5 oy)
Olabilir
(11 oy)
Toplam (40 oy)

Hayatın neşesi kuşlarımızı heryerde görmek istiyoruz

7 CEVAP

ecrinnurAslan

Sadece kuşlar değil tavşanlar,hamstler,sürüngenler,tavşanlar onlarda kazansın yarışmaları

Mehmetkr

Demekki insanlar kedi ve köpekleri daha şirin görüp onları beğeniyor ama üzülmeyin zaten kazananların çoğu da hile ile kazanıyor.

ecrinnurAslan

Aynen katılıyorum neden hep kedi köpekler kazanıyor ve kuşlar kazanamıyor kazansa bile egzotik kuşlar kazanıyor

Alperen07

Aynen katılıyorum sadece kedilerimiz köpeklerimiz değil ki dostlarımız ben de sürekli ikisini de paylaşıyorum kuşunu ve kedimi ama adaletli bir oylama olmuyor maalesef her yerde olduğu gibi

Hennessy

o hayvanların nasıl strese girdiğini biliyor musun sen saçma sapan soru açıyorsun biraz mantık ya

ZehraBulutt

Kuşları çok seviyorum özellikle muhabbet kuşlarını, ama imkansız beslemem, kedilerim rahat bırakmaz. Anketi falan boşverin yalan dolan bir şey zaten.

ZehraBulutt

Hennesy yanlış anlamışsınız burdaki fotoğraf yarışmasından bahsediyor, hayvan güzellik yarışmalarından değil.