Köpeğime Başka Bir Köpek Saldırdı Yardım Edin!

Köpeğimle gezinirken Köpeğim başka bir bahçeli evin Köpeğini koklamak için bahçe demirlerinden bakıyordu.Diğer Köpek birden demire atladı ve demirlerin arasından benimkini burnundan ısırdı.Köpeğimin burnu resmen yarıldı hatta diş izi var.Kanıyor.
diğer Köpeğin sahibiyle tartıştık.Çünkü onların Köpeği gerçekten saldırgan ve bahçede tasmasız bir şekilde geziniyor.Geçen günde bana saldırmaya çalıştı ama demirlerden dolayı beceremedi.
Kadın bizim suçlu olduğumuzu söylüyor ancak biz maduruz.Benim hayvanımın burnu yarıldı diş izi var.
BU KİŞİLERİ ŞİKAYET ETMEK İÇİN NERELERE BAŞVURABİLİRİM? LÜTFEN YARDIMCI oLUN****

13 CEVAP

Yumak96

Bu işin ucu bi yere varmaz, siz biran önce köpeğinizin sağlığına kavuşmasına bakın.

aybike

Belediyeye sikayet edeceksin ama kopek kendi bahcesindeymis.disarida sokakta veya baska bir kamu alaninda olsaydi bir sey elde ederdin.bir sey cikacagini sanmiyorum.ayrica sen kopegin kapisina gitmissin kopek koruyuculuk yapmis belki disarida saldirgan degildir.benimkilerde evin kapisina biri yaklastiginda kiyamet kopariyor ama disarda hic kimseye donup bakmazlar.kopeklerin en guclu duygusu bekciliktir unutma!!

Gozdekck

Benim bir pitbulum var ama oyunbaz isirmayi bilmeyen bir köpek baska sahipli bir kurt kopegi çocuğuma saldirdi kulaginda ve kafasında ciddi yaralar acti sikayette edemiyorum çünkü benimki pitbull ne yapmaliyim

Reyyanhan

Can güzel cevap vermişsin de .. soru 2015 te sorulmuş . :)

zeynepozcan

mahkeme

zeynepozcan

köpeğinizi de veterinere götürün

zeynepozcan

köpeğinize saldıran köpeğin ırkı ne

canakavi

ortada suçluluk yok biraz sorumsuzluğuna yada dalgınlıgına gelmiş unutma bahçeli evlerde golden cinsi köpekler bile koruma içgüdüsü ile gelen geçen herkese tepki veriyor 2doberman 1akbaş kangal besledim tasmalarını bile takmazdım gezdirirken fakat evdeyken ve özellikle ailem benim evde olmadıgım zamanlarda kuş uçurtmazlardı.Sen veterinere git ve köpeğinin sağlıgı ile ilgilen derim saglık masrafı yüksek tutarsa karşı taraftan uygun bir dille bunu talep edebilirsin ama onun dışında belediye ve mahkeme seni suçlu bulacak.

canakavi

Ne bileyim yaaa dün gece ilk baştaydı bende dedim cevap vereyim dikkat etmemiştim :D:D:D

canakavi

ya rezzz bildiğin silemiyorumda :D

Reyyanhan

Klsinn kalsın arada sırada güncelleme yapıp başa almak lazım :)

selinjsj

Bir an once veterinerr

Belediye ve mahkeme. Saldırganlık söz konusu olunca ağızlık takma zorunluluğu alabilir. Ya da sahibinden alınıp daha iyi bir yuvaya gidip eğitim alablir. Anlaşılan eğitimsiz bir köpek