Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Köpeğime başka bir köpek saldırdı yardım edin!

smilermileyeda
smilermileyeda

181


Köpeğimle gezinirken Köpeğim başka bir bahçeli evin Köpeğini koklamak için bahçe demirlerinden bakıyordu.Diğer Köpek birden demire atladı ve demirlerin arasından benimkini burnundan ısırdı.Köpeğimin burnu resmen yarıldı hatta diş izi var.Kanıyor.
diğer Köpeğin sahibiyle tartıştık.Çünkü onların Köpeği gerçekten saldırgan ve bahçede tasmasız bir şekilde geziniyor.Geçen günde bana saldırmaya çalıştı ama demirlerden dolayı beceremedi.
Kadın bizim suçlu olduğumuzu söylüyor ancak biz maduruz.Benim hayvanımın burnu yarıldı diş izi var.
BU KİŞİLERİ ŞİKAYET ETMEK İÇİN NERELERE BAŞVURABİLİRİM? LÜTFEN YARDIMCI oLUN****


13 Cevap

zeynepozcan
zeynepozcan

2468


mahkeme


zeynepozcan
zeynepozcan

2468


köpeğinizi de veterinere götürün


zeynepozcan
zeynepozcan

2468


köpeğinize saldıran köpeğin ırkı ne


Yumak96
Yumak96

3143


Bu işin ucu bi yere varmaz, siz biran önce köpeğinizin sağlığına kavuşmasına bakın.


selinjsj
selinjsj

272


Bir an once veterinerr


aybike
aybike

2618


Belediyeye sikayet edeceksin ama kopek kendi bahcesindeymis.disarida sokakta veya baska bir kamu alaninda olsaydi bir sey elde ederdin.bir sey cikacagini sanmiyorum.ayrica sen kopegin kapisina gitmissin kopek koruyuculuk yapmis belki disarida saldirgan degildir.benimkilerde evin kapisina biri yaklastiginda kiyamet kopariyor ama disarda hic kimseye donup bakmazlar.kopeklerin en guclu duygusu bekciliktir unutma!!


BurakBrandon
BurakBrandon

468


Belediye ve mahkeme. Saldırganlık söz konusu olunca ağızlık takma zorunluluğu alabilir. Ya da sahibinden alınıp daha iyi bir yuvaya gidip eğitim alablir. Anlaşılan eğitimsiz bir köpek


Gozdekck
Gozdekck

65


Benim bir pitbulum var ama oyunbaz isirmayi bilmeyen bir köpek baska sahipli bir kurt kopegi çocuğuma saldirdi kulaginda ve kafasında ciddi yaralar acti sikayette edemiyorum çünkü benimki pitbull ne yapmaliyim


canakavi
canakavi

11151


ortada suçluluk yok biraz sorumsuzluğuna yada dalgınlıgına gelmiş unutma bahçeli evlerde golden cinsi köpekler bile koruma içgüdüsü ile gelen geçen herkese tepki veriyor 2doberman 1akbaş kangal besledim tasmalarını bile takmazdım gezdirirken fakat evdeyken ve özellikle ailem benim evde olmadıgım zamanlarda kuş uçurtmazlardı.Sen veterinere git ve köpeğinin sağlıgı ile ilgilen derim saglık masrafı yüksek tutarsa karşı taraftan uygun bir dille bunu talep edebilirsin ama onun dışında belediye ve mahkeme seni suçlu bulacak.


Reyyanhan
Reyyanhan

123982


Can güzel cevap vermişsin de .. soru 2015 te sorulmuş . :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
1716 Görüntüleme
13 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor