Neden İnsanların İyi Niyeti Suistimal Ediniyor

cakil19921

Bugun verdiğim kedi ilanı icin osmanıyeden biri donus yaptı lakin bu kişi iste ilk mesaj atarken kedi için donus yaptıgın soyldedi kac yasındasınız okuyormusunuz gibi sorular yonelti daha sonra ben bu kisiyle dedim hataya gelemiyorsanız bu minik dısarı sahiplendirilmiyecek dedim oda tamam dedi ve bende istagramımı istedi bende tanımadığım birine vermem dedim oda konusak istemiyormunuz dedi hyr dedim ve kedi ilanı bahane edip bunları yapmanız sacma diye bir sey attım oda evet haklısınız diyip halen ısrarla mesaj atmaya devam etti bunları anlatmamım biraz sacma ama yaptıgın İyiligin boyle iğrenc insanlarla kirletilmesi cok kotu

6 CEVAP

batinaydogan1

Ne yazık ki bu tarz şeyler çok fazla oluyor. Çok az da olsa bayanlarda da var ama geneli erkekler. Eminim burda bi çok bayan rahatsız bundan. Ne yazık ki çözümü yok bunun. Geçmiş olsun

kedigibiyiz

Merhaba ben yavrumu sahiplenirken de kadınmış gibi ilan veren beyler çıkmıştı karşıma. Kediyi sahiplendiririm ama her ay görüşmemiz gerekiyor gibi şeyler söylemişlerdi. Böylesine güzel şeylerin bile kullanılması çok üzüyor beni de. Ama düşünce yapısı değişmeden her konuda her şey geliyor başımıza..

izmir_pet

burada ilan vericekseniz cinsiyet belirtmemek en guvenlisi:) baska care yok malesefff

meneksemm40

Aynısı bu sitede benimde başıma geldi. İlk üye olduğumda tanımadığım bi kaç kişiden mesaj geldi manasızca

cakil19921

Biliyorum cözümü yok malesef cogu kişilere boyle seyler yaşadığını tahmin ediyorum ben 18 yeni bastım ama herseyi farkındayım keske olmasa en sinir oldugun durumlar hemde hayvanlar için yapılmış bir sitede bu niyette ne yapıyorlar anlamıs degilim

cakil19921

Kedi gibiyiz haklısın