Sultan Papağinim Var 1 Senedir Bizimle Birlikte Erkek .Bize Alıştı Fakat Kendini Sevdirmiyor Sürekli

selinjsj

Erkek adı Pamuk 1 yildir bizimle yaklask 1,5 yasnda

2 CEVAP

sude24sena

benim kuşumda aldığımızda parmağa konmayı öğretti babam ben de konuşmayı öğrettim aslında muhhabbet kuşları yanağını sevdiriyormuş ama biz yavruyken hiç bilmiyorduk alışmadı şimdi sevdirmiyor belki o yüzdendir

Akitamaya

Benim de kuşum var muhabbet k. biz onun yanağını hiç severim kafesi açsak ayrılmaz Yanımdan