Dişi Mi Kanıyor

Aslnr

Merhaba. Kedimle oyun oynarken kolumı ısırdığında fark ettim kolum fotoğraftaki gibi oldu bi kere daha olmuştu ama önemsememiştim. Mamasını yerken çok çatır çatır ses geliyo. Mamadan dolayı mı acaba? Mama sert geldiği için dişi kanıyor olabilir mi? 4.5 aylık ama proplan kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyorız. (Kedim kısır değil ama veteriner kullanmamızda bir sakınca olmadığını söylemişti

38 CEVAP

Aslnr

Kısırlaştırılmış kedi maması vermek için kısırlaştırmaya gerek yok. Mama geçiş dönemi hakkında bilgim var. Zaten daha 2 aylık maması var. 1 ay daha bunu kullanıp sonra alacağım yeni mamayla birlikte yeni mamayı da alıştıra alıştıra kullanıcam

Aslnr

Ben kime güveneceğimi şaşırdım 2 veterinerle konuştum ikisine de kısırlaştırmış kedi maması şu an kısırlaşmadığı için sorun olur mu dediö ikisi de sorun olmucağını hatta çok güzel bir mama olduğunu söyledi. O zaman lütfen uygun fiyatlı yavru kedi maması önerin

Aslnr

Veterinerler mamanın kısırlaştırılmış kediler için olmasının sorun olmucağını söyledi.

Elifmuzeyyen

@Aslnr veterinerlerin hepsi malesef ayni hassasiyeti göstermiyor ben demek istiyorum ki kisirlastirilmis mamada kilo alimini onlemek amaciyla protein yag vs oranlari düşük oluyor obez kedilerde hatta diyet mamalar kisirlastirilmis mamalar olabiliyor sizin kediniz daha yasini doldurmamis haliyle ihtiyaci kisirlastirilmis kedi mamasinda bulunandan daha fazlasina ihtiyacı var siz en kisa zamanda yavru kedi mamasi alin ve zaten bir yasa kadar kullaniyor yavru kopek mamasinin ustunde yaziyor hatta gecen besleme yapmaya gittik üstünde yaziyordu 15 aya kadar diye

Aslnr

Proplan kullanıyorum

Aslnr

Tamam o zaman uygun fiyatlı bir mama önerin de alayım diyorum ben de

Aslnr

Mia sevsin yeter. *********.com dan almayı düşünüyorum yarın sipariş veririm büyük ihtimalle. Tabi biraz daha araştırıp

Aslnr

Çok teşekkür ederim. İçimi rahatlattınız gerçekten çok korkmuştum.❤️