Kuşumun Boynundaki Tüyler Koptu

Pinar5504

Arkadaşımın kuşuyla benim kuşum oynarken kavga ettiler ve kuşumun boynundaki tüylerini koparttı. Canı çok acıdı, bakınca bir şey göremedim ama şu günler bana çok kızgın. Sizce bu konuyla bir ilgisi mi var yoksa neden bana çok kızgın. Yardım edin lütfen.

5 CEVAP

Yumak96

Olabilir ama düşük bir ihtimal boynundaki tüyler olmadığı için genel ruh hali bozulmuştur bu yüzden davranış bozukluğu görülebilir yenisi çıkana kadar fazla üstüne gitmeyin normal bir durum.

sude24sena

mevsim değişikliğinde oluyor benim kşumun da kafası kelleşmişti sonra çıktı

defne

Benimde kuşum var ve başka hiçbir kuşa yaklaştırmıyorum biraz daha ilgilen kuşunla sev zamanla alışır ve tüyleri çıkmazsa bi uzmana danış

ruzgar1122

mevsimden dolayı olabilir

tugcesnr

kesinlikle kavga ettiği içindir kızgın olması normal ama korkulacak birşey yok çünkü durup dururken olmamış yani