Kayıp Hayvan İlanları

Gumusgumus

Merhaba arkadaşlar şöyle bir sistem olsa hergün bir adet mail adresinize kaybolan kedi ve köpeklerin fotoğrafı bilgileri gelse yuva arıyan canların ilanları gelse nasıl olur sizce yorumlarınızı alabilir miyim ?

3 CEVAP

Elif5353

Benim için de sorun olmazz gelsinn mesajlarr :)

minnoskoss_123

Mesajlara dikkat ve önem veririm. Çünkü maalesef benim de canım kızım, köpeğim Balgöz 2 yıldır yok:( Aynı duyguyu başkalarının yaşanmasını istemem. Sahiplenme konusunda da yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. Benim bir arkadaşım vardı. Aynı sizin söylediğiniz gibi bana mesaj geldi. Benden yardımcı olmamı istedi. Yardımcı oldum. Ve gerçekten kalıcı yuvası bulundu o kedinin:) Bu duygunun da herkes tarafından yaşanmasını isterim. Hergün onlarca mesaj gelse de sorun etmem. Rahatsız olmam. Vakit buldukça onlara yardımcı olmayançalışırım herhalde:)

Gumusgumus

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim :) en yakın zaman da kızınızı bulursunuz inşallah