Sokak Hayvanları

ozlemates07

merhabalar.anneleri 2 hafta önce ölen 4 tane yavru kedi var apartmanımızda. yyavrular henüz 10 haftalık ve bir tanesi hasta.istahsızlık ishal ve kusması vardır.veterinere götürdük iğne yaptı ilaç verdi gönderdi ama maalesef yavru hala iştahsız. Malesefki veterinler olmuşlar para avcısı bu çok daha acınası bir durumda olduğumuzu gösteriyo.Yavruyu sahiplenmedim sokaktaki bir canlıya yardım etmek istedim sadce keşke mesleğiniz olan veterinerliği azıcık iyyiye kullansanız istanbul anadolu yakasında oturuyorym bildiğiniz tanıdığınız gerçekten hakkaniyetli veteriner varsa bana yardımcı olursanız çok memnun olucam

12 CEVAP

dilaykablan

Size yakın mı bilmiyorum ama Evcildostum Veteriner Kliniği var, Esatpaşa Mahallesinde. Hem deneyimli hekimler hem de sağolsunlar sokak hayvanları söz konusu olunca indirim yapıyorlar.

ayse1310

Meraba, ilacı bir iki kere kullanmakla hemen geçmez bir süre devam edin ilaca. İstanbulda yaşamadığım için önerebilecegim bir yer yok ama inşallah bulursunuz.

ozlemates07

çok teşekkür ederim

Eymentalay

Avrupa yakasında Fatih veteriner kliniği var ben hep oraya gidiyorum hem fiyatlar uygun hemde gereksiz yere tedavi veya ilaç yaptırmıyorlar diğer veterinerler gibi paragöz değiller google’dan Adres ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz

ozlemates07

Fatih bana çok uzak ama teşekkür ederim ilginiz için

ozlemates07

Fatih bana çok uzak ama teşekkür ederim ilginiz için

ozlemates07

Fatih bana çok uzak ama teşekkür ederim ilginiz için

ozlemates07

Fatih bana çok uzak ama teşekkür ederim ilginiz için

ozlemates07

Fatih bana çok uzak ama teşekkür ederim ilginiz için

Elifmuzeyyen

Iyilestikten sonra burdan yuva ararsiniz inşallah yuvalanirlar sağ olun

Recai44

Ilacı vermeye devam edin . Bizim bir yavru kedide öyle olmuştu. Ilactan sonra iyileşti su an kocaman kedi olmuş. Ilaç şurup mu.

Recai44

Bizim kedi de iştahsız ölecek gibi duruyordu. Ama ilaçtan sonra yaşadı.