Pro Plan Vs Brit Care

Sarecansu

pro plan junior dan brit care crazy mamaya geçmeyi düşünüyorum ama brit careyi genelde kediler sevmiyor diye biliyorum daha önce bu değişimi yapan varsa banada tavsiye verirseniz sevinirim. LÜTFEN SADECE BİLGİ SAHİBİ OLANLAR KESİN TAVSİYEDE BULUNSUN.onun dışında fikirlere tabiki açığım.

37 CEVAP

Sarecansu

aldım 100 gr lık numune boyu bi ik tane yedi bıraktı karnı toktu sanırım. bugünde gözlemleyip karar vericem. ben daha çok pro plan için yapılan kötü yorumlar yüzünden değişikliğe gitmeye karar verdim çünkü hiçte ucuz bir mama değil boşuna vermek istemem bu parayı

kedipatisii

Sanabellenin içeriği iyi. Veterinerimede sormuştum yiyorsa devam et demişti. Alman markası zaten. Genel olarak önerilen bir marka.

Bgisan

Biraz geç yazabildim kusura bakmayın www.farmina.com.tr den talep ettim 2 paket gönderdiler ama deneme fırsatım olmadı maalesef

Minnakpatipuki

Büyük paket almadan minik deneme boyundan alın ve deneyin. Severse geçersiniz brit care a sevmezse geçmezsiniz. Başka kedinin sevdiğini sizin kediniz sevmeyebilir yada başka kedinin sevmediğini sizin kediniz sevebilir hiç belli olmuyor.

Sarecansu

bakalım sevecekmi ama kokusu bakımından kedilerin neden pek sevmediğini anladım. et kokusu gelmiyor. eğer briti sevmez se N&D ye geçicem sanırım

jingjing

merhaba ,

pro plandan brit care e geçtim . kedim herşeyi yediği için hiç yadırgamadı hatta brit care e geçince bariz daha çok kilo almaya başladı diyebilirim. kademeli geçiş yaptım bu arada

Sarecansu

Doğru söylüyorsunuz ama o sadece acıktığı için mecburiyetten yesinde istemiyorum. şöyle söyleyeyim ben onu sahiplendiğimde bonaciboyla besleniyordu proplan vermeye başladığımda müthiş bir iştahla yedi haftalarca tüyleri güzelleşti vücudu gelişti. ama yaş mama vermeye başlayınca artık sabahları yaş mama diye ağlıyor bana. kuru mamayı çok acıkınca mecburiyyetten yiyormuş gibi geliyor buda beni üzüyor. ben kuruyla yaş karıştırıp veryorum onuda çok iştahlı yiyor ama kuruyu sadece mecbur kalınca yiyor sanki. üzülüyorum ister istemez..

jingjing

bence tüylerin gelişmesi biraz da büyümesiyle alakalı , benim kedim de brit care geçince bayağı tüylendin ve pamuk gibi oldu . ama veteriner büyüdükçe tüyleri daha da uzar dedi . daha da büyüyünce balıklı mamaya geçmeyi planlıyorum ben de . yani siz bilirsiniz ben memnun kaldım brit careden ama her kedi aynı tepki vermiyor tabi

Sarecansu

inanın ne yapcağımı bilmiyorum herkes kendi sattığını öneriyor. brit carede petşoplarda çok bulunmuyor bu dikkatimi çekti. bakalım pro plab paketimiz biteene kadar bir karar vericem.

Sarecansu

inanın Nd alsamda hemen hemen aynı olacak proplan 1.5 kg 95 lira olmuş üstüne üstlük süper bir mamada değil insan acıyor. siz hangi markaya geçeceksiniz büyünce?

Bgisan

Brit care ve nd kitten numuneleri geldi. Briti denedim ama zor kemirdi sanki takır takır dişleri kırılacak gibi. Kedimden çok ben sevemedim :)

Yarın Nd yi deneyeceğim eğer daha rahat yerse nd almayı planlıyorum.

Aslında balıklı mama aradım ama yavru için bulamadım.

kedipatisii

Kedimde brit care almıştım yüzüne bile bakmadı diyebilirim. Bir iki kere yedi inatla aç gezdi hayvan. Bende aynı bütçede ve içerikta başka ürün aradım ve sanabellede karar kıldım. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum. Hem benimki iştahla yiyor hemde tüy dökümü baya azaldı. Bir araştırın bence.

kedipatisii

Numune gonderiyorlar mi bilmiyorum ama ben bundan almistim ilk önce denemek için

http://www.*********.com/sanabelle-kitten-tahilsiz-yavru-kedi-mamasi-400-gr?gclid=Cj0KCQiAxs3gBRDGARIsAO4tqq3G76d8fUurAh9Fjo10XG_yRaeOse21BB6BG6ikkJJOJCvQl76rbZYaAgkmEALw_wcB

EZK

Ben de çok araştırdım ama bu fiyatların yüksekliği ne yazık ki mamalara da yansıdı. Royal canin aldım ben. Güzel normal istahla yiyor ama Proplan a mi gecsem mi diyw düşünüyorum. Hepimiz iyisi olsun isteriz elbette ama bu da butcemizi zorluyor. Fazla hayvan besleyen arkadaşların Allah yardımcısı olsun.. :))

Sarecansu

@kedipatisii çok teşekkür ederim araştırıcam. içeriği temiz bir mama yani öylemi?