Pıtbull Sorunsalı!

cansuizci

Merhabalar Petlebi sakinleri. Yaklaşık 3 hafta önce sokakta Pitbull cinsi yaralı bir köpek buldum ve sahiplendim. Evim bahçeli, köpeği diğer köpeğimle birlikte bahçeye bağlamıştım. Ertesi gün komşumuz gelip ailemizi, köpeğin hiçbir şey yapmamasına rağmen tehdit etti “Bu köpeğide, sizi de öldürürüm.” diye. Tehditi kaideye alamadım çünkü köpeğin karnesi yoktu, şimdi karnesini çıkarttım ve köpeğin belediyeye kaydı yapıldı. Şimdi polisi arasam, köpeği hala alabilmeleri gibi bir durum yaşanır mı? N’olur yardımcı olun, bir fikir verin. Köpeği almalarını istemiyorum, hiçbir zararı yok havlamıyor bile. Sağır ve dişleri sivri değil aşınmış hepsi, açık yaraları bile vardı ama garibim havlamıyor bile.

8 CEVAP

Benimde pitbull cinsi bir evladım var ve maalesef bende bunlara maruz kalıyorum apartmanda olduğunda bildiğim kadarıyla şikayet olursa alıyorlar ama bahçeli bir eviniz varmış ve köpeğin karnesi vs tam polislerin gelip alabileceğini sanmıyorum ayrıca komşunuzun bu tehditini kanıtlayıp bence şikayetçi olun çünkü öldürme olayı çok iğrenç

Ayrıca köpeği büyük ihtimalle dövüştürmüşler caniler yaralanınca yaşlanınca da atmışlar iğrenç mahluklar

Alicveben

Kıyamam yaa. Komşunuz neden bu köpeği istemiyor Biliyormusunuz? Yada sanırım bir köpeğiniz daha var diğer köpeğinizdende rahatsız oluyor muydu. Belkide Pitbull cinsi Köpeklerin çok tehlikeli olduğuna inanıyordur. Polisi arayıp durumu anlattığınızda çok dikkate alacaklarını düşünmüyorum açıkçası. Umarım bir sorun çıkmaz...

Ev tasimaniz çok iyi olmuş umarım yeni evde başka komşular sorun yapmazlar :)

cansuizci

Tehdit edildiğim gün evin içine aldım zaten. Ayrıca dövüştürdükleri çok belli daha bir yaşında benim minik meleğim. Muhtemelen sağır olduğu için sokağa atmışlardır diye düşünüyorum. Yeni bir bahçeli ev bulduk ailemle. Daha fazla bu evde kalamayız, ben diken üstünde yaşamak istemiyorum. Teşekkür ederim düşüncelerinizi belirttiğiniz için.

Elifmuzeyyen

Bravo size gerçekten çok iyi yapmışsınız o insanlara da allah vicdan versin hadsiz bi de tehdit ediyor utanmadan öldürcekmiş. Çok iyi yaptınız çok da masum yavrum sağlıkla büyüsün

lokum_british

Hürriyet haber Polisi arasam demişsiniz, aramayın. Maalesef Türkiye'de yaşıyoruz. :/

Elifmuzeyyen

Evin icine alamaz misiniz öldürmek cok igrenc ve buyuk bir tehdit ben sizin icin ve kopeginiz icin endiselendim bu insanlar her seyi yaparlar