Topaklanan Kedi Kumu Tavsiye, Oneri..

izmir_pet

Uygun fiyatli kullanip memnun kaldiginiz kumlar var mi acaba? Cat's white kullaniyordum memnundum. Ama yeni aldiklarim aynisi olmasina ragmen guzel topaklanmadi. VanCat mirmir vs gibi onerilerinizi alabilirmiyim acaba:) herkese cok tsk ediyorumm..

36 CEVAP

beautifulcat

kum yüksekliğini koruduğunuz takdirde dibe yapışma gözlemlemedim :)

minnoskoss_123

Ben de proline kullanıyorum çok da memnunum. Mamasını da araştıra kullanıyorum N&D ‘nin yanında,

Sarecansu

hep mırmır benim için her alışımda başka markaları (aynı fiyatlarda) pişman oldum

kedigibiyiz

Proline dibe yapışıyor. Mırmır bence daha iyi ona nazaran :)

Merloli

birçok kum denedim şuan pisipisi kullanıyorum bence gayet iyi. Öneririm

EZK

Ben de Lindo cat kullanıyorum. Uzun zamandır bi yıldır diyebilirim başka markaya gecmedik. Kalın taneli ama öyle sanıldigi gibi bi irilikte değil. İpince de değil.. Ben çok memnunum. Hatta pudralisini yeni açtım. Topaklanmasi, koku yapmaması harika. Fiyatı da gayet uygun. 2 paket 34 lira gibi biseydi. Fazla fazla aldım. Kesinlikle denemenizi öneririm. :)

izmir_pet

Ayri ayri cok tsk ederim. Onceki kumlardan da biraz stok var:) o yuzden denrmek icin bi paket aro aldm cok tavsiye edildiginden. Memnun kalmassam "mirmir-pisisi-lindo" mutlaka denicem. Aklim en cok bunlara yatmisti zaten. Cok tesekkur ederim:)

izmir_pet

*pisipisi:))

EZK

Rica ederiz.. Tavsiye bizden, denemesi sizden.. ;)

enginar

mırmır ince tanelisi gayet güzel dibe yapışma yapmıyor. şu an farklılık olsun diye pisipisi kalın taneli almıştım ama memnun kalmadım hep dibine yapışıyor idrarlar

Musege

@izmir_pet ben kokusuz aldım. Hep kokulu kum kullandım değişiklik olsun dedim. Tozlu olmasına şaşırmadım herkes tozsuz/%99 azaltılmış toz vs diyor ama yine de epey tozutuyor. Pisi Pisi gibi tabana yapışmasa benim için yeter şimdilik. Başka bir beklentim yok.

izmir_pet

Musege zaten marsilya sabunlu diyo ama bir gram koku yok yaa demekki fiyatina gore:) kokusuz kalmamis, odan boyle aldimda. Dibe yapismicak gibi ama kullandikca gorucez tabi. Toz benim icin sorun dgl ama patiler beyaz toz oluyo ve yaliyo. Kizlarim toz yalamasin diye saglik acisindan dusundum:) benim cats white hic toz sorunu olmuyodu. Sasirdim o yuzden. Bidahakine mirmir denicem galiba

Musege

kum ince olmadığı için**

izmir_pet

Yinede benimkinden iyidir ama. Dibe yapisma yapiyormu kullandiklariniz

izmir_pet

vancat ilk arastirdigim kumlardan biri ama asiri tozlu oldugu yorumlarini okuyup vazgectim. Patielri bilr toz oluyor denmis. Eger oyle dglse vancat guzeldir herhalde. Cok tesekkur ediyorum :))