Topaklanan Kedi Kumu Tavsiye, Oneri..

izmir_pet

Uygun fiyatli kullanip memnun kaldiginiz kumlar var mi acaba? Cat's white kullaniyordum memnundum. Ama yeni aldiklarim aynisi olmasina ragmen guzel topaklanmadi. VanCat mirmir vs gibi onerilerinizi alabilirmiyim acaba:) herkese cok tsk ediyorumm..

36 CEVAP

izmir_pet

@kedigibiyiz" size ayri olarak cok cok tesekkur ediyorumm degerli yorumlariniz tavsiyelrriniz icin:) bu aralar pek zamwnim olmadi malesef. Bende sizin yorumlarinizi ozledimm haliylee:)) mirmir fiyat olarak cok uygun. Dibe yapisma yapiyor mu acaba?

Musege

20-30 lira arası farklı 5-6 marka falan kullandım sanırım. Hepsi de üç aşağı beş yukarı aynıydı. Şuan pisi pisi kullanıyorum. Çok övdüler diye aldım ama diğerlerinden de çok farklı değil. Kötü demiyorum sadece marka değiştirip fazla beklentiye girmemek gerek bence.

Sanırım bu fiyat aralığında öyle dişe değer bir fark yok.

izmir_pet

uygun fiyatlilar arasinda guzel topaklanan fazla tozumayan:) proline fazla tozuyor ornek olarak

kedipatisii

Ben proline kullanıyorum ve memnunum aslında onun dışında quik kedi kumunu öneririm

kedigibiyiz

Merhaba fiyat aralığınızı tam bilemiyorum ama Odişi ilk sahiplendiğimde veterinerden bilmeden sanicat ince taneli almıştım. 10 kg 27 lira gibiydi zannediyorum. Topaklanması iyiydi, tozutma da inanılmaz değil ince kumlarda tozutma malesef oluyor. Bi deneyebilirsiniz belki bir araştırın. Ben tekrar almadım ama yine alma ihtimalimin olduğu kumlardan biri.
Mırmırı da kullandım. Sanicatten ve prolinedan daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim en azından ben böyle deneyimledim. Migrostan baya pahalıya almışım ben 10 kg fiyatları uygunmuş onun da.

kedigibiyiz

Çoook sevgiler sizi son zamanlarda pek siteye dahil olamadım güzel yorum ve sorularınızı özlemişim :) iyi geceler

Musege

Forumda dönen cevaplar üzerine haftasonu Metro'ya gidip Aro marka kum aldım. 10lt indirimle 14,99 veya 15,99 bir şeydi. Henüz denemedim Çarşamba günü sıfırdan bunu koycam.

Musege

Çarşamba günü kumu komple değiştireceğimi söylemiştim. Dün değiştirdim bugün ilk kez temizledim.

Şuana kadar kullandığım en iyi kum Metro'nun Aro markası.

Tam olarak ince değil, kalın da değil ikisinin ortası. Patiye takılıp dışarı dağılma sorunu yok denecek kadar az.
Dibe yapışma da sıfır. Kumu dökerken biraz fazla tozutuyor ama temizlerken de kum çok ince olduğu için diğerleri kadar toz kaldırmıyor.
Almayı düşünen varsa geniş elekli kürek de alsın. Bende bir geniş bir de dar vardı. Dar kürek pek işe yaramıyor.
Kokusuz aldım buna rağmen zerre koku yoktu temizlerken.
Pisi Pisi gibi dibe yapışıp insana eziyet olan kumlara 26 lira vermek yazık günah hakkaten. Verdiğim paralara acıdım.
İndirimde yakalarsanız stoklayın derim. 15 liraya diğerlerinin yanında hem çok ekonomik hem de kaliteli kum. 4 paket almıştım bir daha gidersem ve indirimde yakalarsam bagajı full doldurup gelirim heralde.

melikealgin

Bio kity kullanıyorum bu sıralar memnunum.Lavanta kokulusu güzel topaklanması iyi

izmir_pet

@kedipatisi" @melikealgin" cok tesekkur ediyorum tavsiyeleriniz icin. Hepsini ayri ayri dusunup degerlendiricem:)

beautifulcat

Petty diyebilirim :)

izmir_pet

@beautifulcat" cok tsk ederim tavsiyeniz icin. Acaba topaklandiginda dagilma, dibe yapisma yapiyor mu?

Erlsri

Merhaba biz eskiden Ever Clean kullanıyoduk topaklanması falan çok güzeldi ama malum uçtu fiyatı sonra Reflex'e geçtik ever clean muadili gibi bir kum. Şuanlık memnunuz.

izmir_pet

Tam reflex'i arastiriyordum bende. Sizde yazmissiniz. Cok tesekkur ediyorum..

Pandayahu

Ben vancat ince taneli toparlanan portakal kokulu kum kullanıyorum. Tozutmasi oldukça az ve anında topaklaniyor, kum kabinin yüzeyine de yapışma yaşamadım hiç. Uygun fiyatlı ve şimdiye kadar kullanıp en memnun kaldığım bu oldu, sevgiler...