Topaklanan Kedi Kumu Tavsiye, Oneri..

izmir_pet

Uygun fiyatli kullanip memnun kaldiginiz kumlar var mi acaba? Cat's white kullaniyordum memnundum. Ama yeni aldiklarim aynisi olmasina ragmen guzel topaklanmadi. VanCat mirmir vs gibi onerilerinizi alabilirmiyim acaba:) herkese cok tsk ediyorumm..

36 CEVAP

izmir_pet

Ben kumu en az 8cm yukseklikte koyuyorum ki bu minimum:) oldukca derin koyuyorum ama benim kedim en dibe kadar kazmayi basariyo. Tamamen dibi acilmiyo derin oldugundan ama inceltince kum kotuyse yapisiyo. Zaten o paket patlakmis hava almis. Herhalde ondan oyleymis. Diger paketler guzelmis:) elimdekileri bitirince yine farkli markalar denicem burada onerilenleri ama benimkide suan cok yapisma dagilmiyo yapmiyo. Cok tesekkur ederim:)

izmir_pet

Proline cok tavsiye edrn oldu ama paketten baktim hep cok cok ince. Diplrri bayagi tozlu. O yuzden onerilrt uzerine aro aldim az once ve cok ucuzmuz. Marsilya sabunlu varmis sade. Bakalim denicem eger memnun kalirsam burdan yazarim herkese oneri olabilir. 5kg 8.99tl ye adim metrodan

izmir_pet

Ben de bugun aldim ama marsilya kokulu. Bu arada litre dgl kg uzerine satiliyor musege:) litre daha az oluyp cunku:) 10luk kalmamisti 5kg aldim bugun. Ve hemen oncekini birakip bunu koydum sifirdan. İlk denememde topaklanma harika diyebilirim. İdrarini yapti ve hic beklemedim direk aldim. Tamamen tas gibi olmus:D topaklanmasini cok sevdim ama cok tozlu ya:((( ilk denememi paylasiyim o yuzden. Yavrucugum bi girdi cikti. Siyab patileri bembeyaz olmus:D acaba parfumsuzu de ayni mi?

izmir_pet

Bu arada cok iri tanelerde var. Bayagi toz gibi incecik incecik de var. Hem ince hem kalin taneli karisik yani cok sasirdim. Bayagi orantisiz. Ama topaklanmasi ve patilere yapismamasi icin boylesi daha guzel. Kullananlar yazin lutfen prfumsuz de tozlu mu:)

izmir_pet

@enginar" acaba mirmir kokulu mu kokusuz mu kullaniyorsunuz?

izmir_pet

Musege bende burda yazdigimdan beri kullaniyorum. Bi hafta oluyo galiba. Koku hic yok, topaklanma harika:D bildiginiz tas gibi oluyo. Kssinlikle parcalanmiyo yapismiyo. Aslinda bayildimm. Sadsce biraz tozlu yaa. Temizlerken sorun dgl de. Kedimin patileri toz oluyo ve yalicak. Bi onu bilemedim acaba sorun olur mu? Benimkinin pati altlari siyah oldugundan cok anlasiliyo:) sizindee patileri toz oldumu?