Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Apartman bahçesin de besleme

Yigit44
Yigit44

166


Benim apartmanımın arka bahçesinde pitbull cinsi bi köpeğim var apartman sakinleri istemiyorlar ama ben beslemekte kararlıyım ve köpeğim hiç saldırgan değil gayet evcil kulubesi de var kulubesinde sürekli bağlı beni şikayet etseler köpeğim elimden gider mi ? Üstelik köpeğim hamile ? Köpeğin havlamasindan rahatsiz olup sikayet edecekletini soyledi ler acil bi yardim ?


5 Cevap

Busrabiye
Busrabiye

605


müstakil eviniz olsaydı hiçbişey olmazdı da apartman bahçesi ortak olduğu için şikayet edebilirler ve alabilirler köpeği.. Benim bi arkadaşımın apartmanda kendi dairesinde kedi besliyor diye şikayette bulunmuşlardı kediyi başka biyere vermek zorunda kaldı..


yigit25
yigit25

635


Adam pitbuldan korkar care yok


Yumak96
Yumak96

3143


Öncelikle üzgünüm ama pitbullar ne kadar canayakında olsalar gözleri döndümü(sebepli sebepsiz) affetmezler faturada size kalır bunun dışında sonuçta o apartmanda 10 larca insan yaşıyor onlarında hakları var kimse o gürültüye katlanmak zorunda değil işe, okula giden insanlar sonuçta ve sizin sevdiğinizin aksine korkan insanlar var yanı el mahkûm sahiplendirmeniz doğru olacaktır(doğurmasını ve yavruların sütten kesilmesini bekleyebilirsiniz)


Etchellion
Etchellion

250


Arkadaşım hemen gidiyosun belediyeye köpeğini kaydettiriyosun. Köpek bu havlamıcak kükricekmi_? eger şikayet olursa zabıta geliyo ses desibel ölçümü yapıyolar gidiyolar bu kadar. baglamayı sakın unutma ve etrafına tel çekmem gerekicek en fazla 400tl tutar.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
597 Görüntüleme
5 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor