Hangi Marka Kum Kullaniyorsunuz?

izmir_pet

Topaklanan kumlarinizin markalari nelerdir acaba? Dibe yapisma yapmayan uygun fiyatli kum ariyorumm..

35 CEVAP

izmir_pet

Anladim. Dagilmasi cok onemli dgl hergun supurmeye calistim bol bol da. Onemli olan toz yutmamasi fazla. Benim gordugum bildigin tozdu. Bsska yerlerde bakiyim onada. Galiba tek tek hepsini denicem. Zaten 2kedim oldugundan 1paket iki hafta anca yeter. Cok tsk edrrim tekrardan :)

Lindocat pudra kokulu. Miss

izmir_pet

herkese soruyorum kusura bakmayin ama bu kumlardan cok cektim, o yuzden yani:) acaba topaklanmasi guzrl mi dibe yapisiyor mu lindocat. Cok tesekkur ederim sizede. Hepsini ayri ayri degerlendiricem

London Cat ve Akkum kullanıyoruz biz, ince taneli toparlanan koku seçenekleri var. Bize yetiyor deneyip bakın tabii ,beğenirseniz devam edersiniz.

kedisever-34

Proline kullanıyorum portakallı 2 kedim var kokuyu diğerlerine göre (sanicat, pisipisi) hapsediyor topaklanması paketten pakete değişiyor maalesef :)

izmir_pet

Cok tesekkur ederim. Evet haklisiniz. Ayni marka bile olsa her paket farkli olabiliyo. Bende kumumdan cokk memnundum. Tam stok yaptim igrenc otesi cikti:)

Kazim1980

Koroplastın kum poşeti var.Onu takıyorsunuz kum kabına. Dibe topaklaşsa bile poşete yapışıyor.Kabı yıkamak ve kazımak zorunda kalmıyorsunuz.

mimimomo

@kazim1980 - peki o poseti parcalamiyolar mi esinirken? : ) sirf o yuzden hic dikkate almiyorum kedi kumu torbasini.

irem1

Proline kullanıyorum ben

mimimomo

daha once de baska bi soruda yazmistim, kitty max diye. aldigim kapali tuvalet kabiyla set olarak gelmisti ve oylesine kullanmaya basladim (onceden ********* kumlarini stoklamistim) tozlanmama ve tabana yapismama konusunda daha basarili buldum. (2 kedi kullaniyor tuvalet kabini, buna ragmen) ama ben de onerilen alternatifleri dikkate aliyorum, indirimli vs bulursam alip denerim. (kitty max de 2x10 kg yaklasik 50 tl - ********* 44 kusurdu en son)

yavuzfun

aro marka kullanıyorum. geçen gün indirime girmişti. PAG kampanyası kapsamında metroda çalışan bir tanıdığınız yahut size kendi numarasıyla alışveriş yaptırabilen birisi olursa %50 indirimle alabiliyordunuz. ben baya stokladım.

batinaydogan1

Ben Signor Gatto kullanıyorum çok memnunum. Topaklanması gayet iyi dağılmıyorda maşallah alçı gibi donup kalıyor. Koku hapside gayet başarılı. Bir çok denemeden sonra kendim için uygun bütçe kedim için temiz kum olarak Signor Gattoya karar verdim :)

izmir_pet

Ayri ayri cok tesekkur ediyorumm. Acaba "bio kity ve aro" dibe yapisma yapmiyor mu? Aro biliyorum gordum cok ucuz ama pek guvenemedim acaba topaklanmasi guzrl midir diye? Deneyimleriniz nasil acaba:) en cok sorun yapisiyo tuvalet kabinin dibine

Lindo Cat yanlış yazmışım..

Lindo Cat ve Akkum kullanıyoruz biz, ince taneli toparlanan koku seçenekleri var. Bize yetiyor deneyip bakın tabii ,beğenirseniz devam edersiniz.