Hangi Marka Kum Kullaniyorsunuz?

izmir_pet

Topaklanan kumlarinizin markalari nelerdir acaba? Dibe yapisma yapmayan uygun fiyatli kum ariyorumm..

35 CEVAP

izmir_pet

akkum cok tozlu diye yorumlar var ama kullanmadim tabi. Akkum mu lindo mu peki ikisinin arasinda acaba? Guzel topaklanip dibe yapismama konusunda. Cok tesekkur ederim bu arada :)

zuhall

Tigerino canada sensitive suan.

izmir_pet

Sanicat nasildi pekii? Ve tigerino biraz fiyati yuksek geldi bana maleseff:(( ayri ayri cok tesekkur ediuorumm

izmir_pet

Herkese cok tesekkur ediyorum.
@1980" poset konusunda haklisiniz ama denedim dee benim kedim posete bi seysi var. Poset gordumu dayanamiuo oynamaya calisiyo. Dolayisiyla tum kumu disa atiyor:) ayrica yapismasa bilr guzel topaklanmiyorsa posette ise yaramaz. Ama guzel bi kum bulununca poset cok mantikli malesef ben yapamiyorum:) cok tesekkur ediyorum

izmir_pet

@batindogan" dediginiz kumu bulabilirsem mutlaka alicam cok merak ettim.
Ve aro cok oneren var. Metro bana uzak ama arabayla gidersek bi tane ondan da alicam. Cok tesekkur ederim.
Kity max' a gelince ilk kumumdu ama pek memnun kalmadim maleseff:(