İç + Dış Parazit Aşısı Kaç Lira Olmalıdır?

kedigibiyiz

merhaba veterinerimden memnun değilim çok fazla. Bugüne kadar kendi vetimde aşı olduk iç+dış 100 tl. Bu fiyat çok mu fazla bilemiyorum ama çevremdekiler öyle olduğunu söylüyoe. Aşılar arasında kalite farkı olduğunu düşünmüyorum (varsa da bir fikrim yok bu konuda) bu iki aşı kaç tl olmalı?
Karma 75 tl
Kuduz 65

32 CEVAP

astrokedii

dis parazite gelirsek kopekler icin olan damla var buyuk irk . oda 60 tl cevari icinden 0.4 cc cekip buyuk boy neredeyse 10 kediye yapilabilir.

izmir_pet

Fiyat listesine bakan yokki. Oyle deseniz birsuru bahane uretir. En son da begenmiyosan grlme der:)) en guzeli bastan fiyat almak..