Kediler 6 Saat, Köpekler 17 Saat Aç Kalınca Donarak Ölüyor

Tugbabilginer

Arkadaşlar havalar çok soğudu sizde biliyorsunuzdur kediler 6 Saat, köpekler 17 saat aç kalınca donarak ölüyor. Lütfen sizde öncü olun, herkesin evinde pişen yemeklerinden artıklarını toplayarak birkaç kaba ayırıp parklara, kuytu köşelere koyun veya en azından kendi evinizdeki artıkları sokak hayvanları için ayırın. Lütfen sokaklardaki masum canlara yardımcı olalım.

2 CEVAP

Recai44

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz . Sizin gibi yardımsever insanların olması sokak hayvanları için bizlere ümit veriyor.

izmir_pet

Cok guzel bi noktaya deginmissiniz. Cok haklisiniz yaa. Herkes mama alsin demiyoruz ki en azindan atmak yerine vrrsinler yavrucuklara. Bu bilr ne kadar cok ise yaricak