İnanoğlu Köpek Egitim Merkezindeki Vahset Doğru Mu?

Tugbabilginer

İnanılmaz üzgünüm... yazacak kelime bulamıyorum artık...

28 CEVAP

izmir_pet

Hyr birde sucu olmadigini soylemesi ne demek. O kadar para aliyosun. Allah askina yaa herkes elini kalbine koysun, bir nobetci alamaz miydi oraya? Bir ayda vercegi parayi kac saatte cikariyo kim bilir.. Kanlar olmasi falan da hic bilgim yok bi komplikasyon olabiliyor mu o sekilde

izmir_pet

o kadar yagis varsaa hic aklina gelen olmadi mi acaba? Baska bir ulkede mi yasiyor bunlar? Onlem neden yok

Tugbabilginer

Köpeğim çiko 1 yaşında ve hala tam olarak tuvalet eğitimi yok puglar çok inatcı mutlaka eğitime vermelisiniz diyenler oluyo 1 senedir cesaret edip güvenip veremiyorum nasıl bi ülke olduk bu masum canların hayatı bu kadar mı değersiz?

izmir_pet

Bende kimseyi kotulemek istemem ama kurunun yaninda yas da yanar malesefki :( bende cok asiri fazla korkuyorumm. Ki onu birakin kreslerde bile cocuklar serviste unutuyolarsa.. Kopeklerimizi egitime gondermek cok korkutuyo. Bence egitimsiz kalsin ama gozumuzun onunde kalsin

Tugbabilginer

Yasanın artık çıkması için ne yapalım sokağa mı dökülelim? Masum canlarımız artık acı çekmesin istiyoruz bu 3 günlük dünyada onlarda güvenli yaşasın istiyoruz çok şey mi istiyoruz??

Tugbabilginer

Önce papağan şimdi bu, daha öncesinde unutulan binlerce vahşet lütfen artık sessiz kalmayalım

izmir_pet

Herkesin birazcik vicdani olsa keskr birazcikkk

izmir_pet

Dediginizden haberim yok,tek tek bilmiyorum ama egitim merkezlerinde cok fazla kotu seyler yasanabiliyor. Mesleginin hakkini verenleri kotulemiyorum ama tam emin olamadigimizdan cok korkuyorm acikca egitim merkezlerinden

izmir_pet

bugun onlarin basina gelmis yarin bizimde gelebilir. O canlar bizim de olabilirdi. Sessiz kalmayalim

EZK

Çok canım sıkıldı gerçekten. Artık dayanamiyorum böyle haberler görmeye de duymaya da! Akşam haberde duydum papağanin öldüğünü şimdi de bu başlıkta gördüğüm... Ne diyeyim ne söyliyim!!

izmir_pet

ozur diliyorum gozumuzun onunde olsun

izmir_pet

Baska yerde olsa yine anlicam da allah askina yaa bu sitede bile uc bes kisi anca toplaniyo. Bu site zaten o canlar adina dgl mi? Burada herkeskn ayaklanmasi gerekirken gorup tek kelime etmiyolar. Burada boyleyse hangi toplumdan ne bekleyelim. Yakin zamana kadar sahipli kopegi oldurmenin cezasi 250tl'ydi. Sahibine 250tl versen nolucak ki? Senin olsun o sadaka yaa