İnanoğlu Köpek Egitim Merkezindeki Vahset Doğru Mu?

Tugbabilginer

İnanılmaz üzgünüm... yazacak kelime bulamıyorum artık...

28 CEVAP

izmir_pet

birsuru can bogularak olmuss. Ama nedense agizlarindan kan gelmis. O kadar kotu bisey kii anlatilicak gibi dgl ya. Ve birde kimse umursamiuo

ayse1310

Köpekler yüzebilir, ben bu facianın suda boğulma olduğunu düşünmüyorum. Bazılarında kan da var üstelik. Yazık günah ya.

ayse1310

Hmm yani şiddetli sel ise belki de yazık bir yerlerine bişey çarpmıştır hayvanların taş kaya falan belki kan ondandır diyeceğim ama bilemiyorum. Hepsinde yok çünkü baktım da. Görüntülerde sekizi ölmüş canlardan üçünde kan gördüm ben. Bir de videodakilerin hala "basına çıkmışız zaten hayatımız kaydı" demeleri pes dedirtti.

Minnakpatipuki

Bu ülkede can önemli değil ki ne insan ne köpek ne kedi ne kuş. Ihmaller yüzünden her yıl binlerce insan ve hayvan ölüyor. Cezaların az olmasi hatta çoğu zaman hic olmaması da cabasi. Ayaklanilsa da noluyor unutuluyor ve geçiştiriliyor. Bu ülkede birşeylerin değişebileceğine karşı olan inancımı her geçen gün yitiriyorum. Yazık gerçekten! Fazlasına gerek yok sadece insan olsak yeterli ama bazılarımız onu bile beceremiyor. Biraz merhamet ya biraz düşünce sadece.

Tugbabilginer

İnstagramda sohaykodernegi paylaşmış ordan bakabilirsiniz böyle üzücü bir olaya nasıl bu kadar sessiz kalınır anlamış değilim

izmir_pet

yaa ben okudum internette inanamiyorum yaa bu nasil biseyy. İnstagram da bakicam. Paylastiginiz icin cok tesekkur ederiz ya. Tuyler urpertici bisey bu yaa. O kadar can ya cann. Mal dgl ki bunlar maddi kayipla bitsin

izmir_pet

Mumkun oldugunca paylasalim sessiz kalmayalim lutfenn. Boyle bi vahsett yasanmasin bidaha. Lutfen bilincli olalim

Tugbabilginer

Kimsenin bu olaydan haberi yok mu acaba bu tepkisizlik neden ben anlayamadım

izmir_pet

Haberi olmasada suan goren 50-60kisi nerede onu merak ediyorum. Haberleri olmasa da suan oldu..

izmir_pet

79kisi gormus massallahh

EZK

Haberim yoktu. Şimdi sizlerden öğrendim ve cok da bakamadım. Kalbimde bi ağrı hissettim inanin. Kim yapmış bu vahşeti!!!? Ya artık yeter. Görmek duymak istemiyoruz artık böyle haberleri!!! İnsanlar bitti şimdi hayvanlara mi yoneldiler!! Allah kahretsin kim veya kimler yaptiysa!! Böyleleri cayır cayır yansın cehennemde insallah!!!

Tugbabilginer

Videoyu izlediğimden beri içim acıyor

izmir_pet

inssnin gozunun onunden gitmiyor kii. Savunmasiz meleklerimiz onlar yaa. Ne suclari gunahlari varki

EZK

Bu dünya iyice pisleşmeye başladı. İnsan olmaktan utanıyorum bazen. Diyecek söz bulamıyorum gerçekten.. :(((((

izmir_pet

farkindaysaniz hala yazan bile yokk. Sozde herkes hayvan haklari diye haykiriyo