Kedim Su İçtikten Sonra Öksürüyor

paytakcatt

Kedim su içtikten sonra dilini çıkartarak sanki bir şeyi atmaya çalışır gibi öksürüyor. ama bu sadece su ictikten sonra oluyor. genel olarak halinda tavrında bir bozuklukta yok. ne yapmalıyım?

3 CEVAP

izmir_pet

su soguk gelmis olabilir. Oda sicakliginda su verin

paytakcatt

su zaten oda sıcaklığında her zaman aynı yerden içiyor fakat bazen dedigim gibi oluyor

izmir_pet

Belki de hafif usutme varsa, bogaz agrisi falan olmussa sudan sonra hafif oksuruk olabilir. Usutme falan yoksa bi vete sormaniz iyi olur. Cok nadirse bisey yoktur ama yinede belli olmaz