Kedım Cokkkkkkkk Yemek Yıyor

BENU

kedım cok yemek yıyor obez bu kotu bırseymı

6 CEVAP

Aslında evet, kötü bir şey. Tavsiyem kedinizi bir veterinere gösterin, tavsiyelerine hafiyen uyun, bir hastalık olabilir. Erken tanı hayvanlarda da önemli...

CatGirl

Kedinize çok yemek vermekden kaçının benim kedimde çok obur sürekli yemek istiyor tavsiyem her öğüne bir ölçek koyun ve günde 3 öğünü gećmeyin çok kilo kedilerin tüylerini dökmesinin bir nedenidir

defne

Yemeğini daha az ver

kedi_sever

veteinere danışıp kedi için mamasına ölçek almalısın veteinerlere gidince verirler

zeynepozcan

net olarak ne kadar yiyor

Pinar5504

Tam emin değilim ama parazit olabilir en iyisi bir veterinere götürün