İçme Suyu Mu, Çeşme Suyu Mu?

xbst_

Anket

İçme suyu
(133 oy)
Çeşme suyu
(38 oy)
Toplam (171 oy)

Ben kedime bir süredir çeşme suyu veriyorum, cimrilikten değil (kedim için içme suyu daha iyiyse hiç düşünmeden içme suyu veririm), içinde daha çok mineral olduğu için. Ama acaba bir zararı var mı diye merak ettim. Sizce hangisinden vermeliyim?

32 CEVAP

Gimlihanim

İçme suyu veriyorum. Çeşme suyu hiç denemedim

caitlyn

bizim veteriner de bize içme suyu tabiki daha iyi dedi, ben içme suyumuz varsa ondan veriyorum (damacana var bizde) bitmeye yakınsa çeşme suyu veriyorum, ikisini de seviyor. yani kendim içemeyeceğim şeyi kedime vermek istemiyorum