Yavru Kakadu Sahiplenmek İstiyorum

Nurguz1221

Yavru kakadu sahiplenmek istiyorum lütfen şu mailden ulaşabilir misiniz?
[email protected]

4 CEVAP

EZK

Kedi diye okumusum pardon.. :)))

Emir-Badem

Sahiplenmeniz imkansiz diyebilirim :D Hele şu dönemde fiyatlar uçuk insanlar pahalı diye sahiplendirmez.

EZK

Nurguz1221 hangi ildesiniz acaba? Benim dışarda beslediği bi yavru kedi var. Aynı ildeysek çok güzel olurdu.

guineapigela

Ben biara besledim kedim ve kipegimlede cok iyi arkadas olmuslardi cok buyuk bi hata yapip arkadasim olan petshopcudan aldim ama arkadasima kiramazdim zaten zirla aldim 7 bin lira miydi neydi bilemiyorum suanlik ama siz petshop yerine birinden sahiplenin ama oyle ucretsiz verende cikmaz soliyim