Ağlayarak Miyavlama

batinaydogan1

Merhabalar, Lola hanım bu sabah ağlayarak beni uyandırdı. Uyandığımda ağlayarak miyavlıyordu yanıma geldiğinde gözleri yaşlıydı. Gün içerisinde de sürekli bişey anlatır gibi kesik ve kısa miyavladı. Ayrıca bu aralar her sabah ve akşam 10-15 dakika kesintisiz kendini sevdirmeye başladı. Bugün tam 5. ayımız bitti acaba kızgınlık dönemine mi giriyor.? Yoksa anlatmak istediği başka bir sıkıntısı olabilir mi.? Ya da acaba uykusunda korktu ona mı ağladı.?

35 CEVAP

batinaydogan1

@EZK bi aksilik olmazsa evde yaptırmayı planlıyorum. videolar falan izlemeye başladım şimdiden öğreniyim diye. Teşekkür ederim bu arada bilgi alışverişi sağlarız :) ama daha çok zaman var

batinaydogan1

Benim için onun yavrusuna bakma duygusu, kedim Lolâ için ilk annelik duygusu ile bir tutma şansımız yok. Ayrıca sokaktaki canlılarımıza karşı tutumum çok üst seviyelerde gerek mama konusunda gerek kalacak barınak vs. yapma konusunda. Soru yukarda konunun dışına çıkmak yersiz olacak :)

EZK

@batinaydogan1 evde yaptırmak, onun o anina şahit olmak çok güzel bi duygu. Siz de yaşayınca anlayacaksınız.. :)

Sarecansu

iki ay sonra bilemediniz üç ay öyle bir duygu kalmıyor zaten. ilerleyen zamanlarda kardeşler birbiriyle çiftleşebiliyor falan ama evet herkesin kendi tercihi.

Sarecansu

keşke onun atıyorum bel yavrusuna bakacağınıza sokaktan beş tane can kurtaranız :(