Artık Canıma Tak Etti Ne Yapmam Gerek? (Açıklamayı Okuyun Lütfen)

holyrana

evimizin önünde çok fazla kaza oluyor. afedersiniz ama bazı beyinsizler hız yapıcam diye kedileri köpekleri katlediyorlar. öğlen kardeşim servis beklerken gözünün önünde bir araç kediye çarpmış. ve hızlıca uzaklaşmış eve gelince ağlayarak anlattı bana. bu aptallara bi çözüm bulmak istiyorum artık. yazın ben de şahit oldum balkonda otururken. ses geldi.baktım aşağıda aracın teki köpeğe çarpmıştı. kendimi tutamadım bağırdım aşağı doğru sağolsun mahalledeki diğer insanlar da sesini çıkardı da ders oldu onlara diye umuyorum. ama ben artık nereye şikayet edilecekse etmek istiyorum. ayda en az 2-3 tane hayvan ölüyor bu caddede. benim yüreğim el vermiyor susmaya. ülkemizde hayvan hakları pek gözetilmiyor biliyorum ama ben sesimi çıkarmak istiyorum. başka arkadaşlarım da şahit olduğu şeyleri anlatıyorlar kanım donuyor canıma tak etti artık. bir şeyler yapmak istiyorum ne yapmalıyım bu durumda?

7 CEVAP

gzmkzn

belediyeye 153ü arayıp oraya çok acil kavis yapılmasını isteyin hayvanlar ve çocukların tehlikede olduğundu anlatın

holyrana

aradım ve hız kesici kasis yapılması için başvurumu yaptım. başvurumu takip için link de aldım. takipteyim. umarım onaylanır çok teşekkürler tavsiyeniz için

holyrana

kesinlikle çok haklısınız 153ü hemen arayacağım

Recai44

Belediye yapmazsa cimeri arayabilirsiniz.

izmir_pet

Yaaa cok kotu bi durum. Vahset resmennn:(( bilgim yok malesef nerelere sikayet edilebilir

holyrana

sonuç alana kadar her yolu deniyeceğim cimer de aklımda teşekkürler

Eschu

Bizim evimizde yol üstünde ve şuana kadar bir sürü kedi köpek ezildi insanlar ezip kaçıyor resmen ne fren yapıyorlar ne en ufak bi duraksama yapıyorlar kurtarılcak gibi olanlara ambulans çağırıyorum ama diğerleri ölüyor